
Капітан "Шахтаря" Даріо Срна вирішив підлити масла в вогонь у відносинах "гірників" і київського "Динамо". Хорват поглумився над гімном столичного клубу після розгромної перемоги над "біло-синіми" в 24-му турі УПЛ, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Під час повернення команди зі Львова Даріо з одноклубниками виконали знамениту пісню "Динамо-Динамо!". Однак Срні подібного троллінгу здалося мало і він додав нецензурну принизливу риму - "нах * й ти нам надо".
Пізніше, капітан донецького "Шахтаря" Даріо Срна приніс вибачення уболівальникам "Динамо" за приниження гімну "біло-синіх". Хорватський захисник усвідомив дурість свого вчинку і заявив, що не хотів образити столичний клуб.
"Я совісна людина, тому за інцидент в літаку я хотів би принести уболівальникам" Динамо "свої вибачення. Розумію їх почуття і переживання за команду. Відео - це був жарт, який не повинен був стати публічним. Я шкодую про те, що це сталося , і ще раз приношу вибачення", - сказав Даріо.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...