У місті Чорноморськ Одеської області активісти змусили місцевого кабельного оператора відключити російський канал і вимагали повернути в ефір українські, відключені в новорічну ніч. Про це пише видання Думская, інформують Патріоти України.
Як стало відомо, люди в камуфляжній формі увірвалися в офіс кабельного оператора, представившись активістами громадської організації "Ветерани та інваліди АТО "Рапіра".
"Ці люди у військовій формі стали вимагати повернути в ефір українські телеканали і вимкнути російський опозиційний канал "Дождь ", який ми тимчасово транслюємо", - зазначив директор компанії Володимир Яворський.
У "Рапірі" підтверджують, що приходили в офіс кабельного оператора. За словами голови організації Геннадія Дашка, дії компанії є "інформаційною диверсією". "Яворський і раніше займався цим. У березні 2014 року він продовжував транслювати російське ТБ, незважаючи на агресію в Криму", - заявив Дашко.
У вівторок, 3 січня, активісти заявили на оператора в СБУ. "Дали їм дві доби, нічого не сталося. Довелося допомагати", - прокоментували ветерани АТО свої дії.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...