На Прикарпатті на останньому дзвонику за участю Порошенка знепритомнів школяр (фото)

Глава держави підбіг до хлопчика і допоміг передати його в руки медиків.

Петро Порошенко на урочистій лінійці. Фото:Фіртка

Під час промови президента Петра Порошенка на святковій лінійці у Ямницькому ліцеї, що на Івано-Франківщині, один з учнів знепритомнів і впав. Про це пише місцеве видання Фіртка, зазначають Патріоти України.

Інцидент стався у четвер, 31 травня. Поки президент вітав школярів зі святом останнього дзвоника, одному з них стало погано, дитина втратила свідомість і впала.

Глава держави підбіг до хлопчика і допоміг передати його в руки медиків. За даними видання, під час свята стало погано ще кільком дітям.

"Діти отримали належну допомогу, адже на заході чергували дві бригади медиків. Зараз хлопчику надали допомогу і він почуває себе добре", - розповів начальник управління інформаційної діяльності ОДА Володимир Джигіта.

Під час свого виступу президент також розповідав про реформи, зокрема в галузі освіти.

Хіти тижня. Колаборанти серед нас: Скільки українців готові підтримати окупантів. Соціологи дали свіжі дані

середа, 19 вересень 2018, 9:00

Оприлюднено дуже сумний прогноз на вибори-2019 в Україні. Згідно з даними соцопитувань, в Україні все ще наявні сильні проросійські настрої. Приблизно кожен шостий українець зараз симпатизує Путіну, інформують Патріоти України. Про це в ефірі заявив ке...

Хіти тижня. Вийшла заміж не за того іноземця: Жінка місяць переховується в українському посольстві від свого чоловіка

середа, 19 вересень 2018, 4:00

Українка стала жертвою насильства з боку чоловіка-іранця, і вже місяць живе у посольстві України в Тегерані. Українка, яка стала жертвою насильства з боку чоловіка-іранця, місяць живе у посольстві України в Тегерані. Іранська сторона не дає їй дозволу ...