На реєстр Мін'юсту здійснено потужну кібератаку, є ознаки кримінальних дій

22 вересня відбулася комп'ютерна розподілена атака на Єдиний державний реєстр юридичних осіб та ФОП

Фото: Science

На сайті Міністерства юстиції України з'явилася інформація про те, що на Єдиний державний реєстр юридичних осіб, ФОП та громадських формувань вже два дні здійснюється комп'ютерна атака. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Мін'юсту.

Як повідомили у Мін'юсті кореспонденту ПУ, атака почалася зранку 22 вересня, приблизно о десятій. Коли сайт знову запрацює, у відомстві не знають. Працівники звернулися до компетентних органів. Як повідомляють наші джерела, витоку чи знищення інформації вдалося уникнути.

"Другий день поспіль здійснюється комп’ютерна розподілена атака типу «відмова в обслуговуванні» (DDоS) на Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Як наслідок цього, у користувачів можуть виникати складнощі з доступом до реєстру.

ДП «НАІС» уживає вичерпних заходів, як технічного так і організаційного характеру, щодо усунення наслідків атаки.

У зв’язку з тим, що зазначені протиправні дії мають ознаки кримінального правопорушення, ДП «НАІС» звернулось до компетентних органів для вжиття ними заходів відповідно до повноважень.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності", - йдеться у повідомленні.

Спецкореспондент Анна Бондаренко

Хіти тижня. "Пристайко на заметку, или Каково было хорватам в патруле с врагом", - експерт

середа, 26 лютий 2020, 3:00

"Хорватский опыт дезавуирует идею совместного патрулирования в том виде, о котором говорит команда Зеленского, ссылаясь на… хорватский опыт", - пише у своєму блозі Наталя Іщенко, передають Патріоти України, і продовжує:. "Владимир Зеленский считает, чт...

Хіти тижня. Українцям готують "сюрприз" з податками: Кого чекають неприємності

середа, 26 лютий 2020, 2:00

Податки в Україні пропонують платити зовсім за іншою схемою, яка діє у багатьох країнах. Фракція "Слуга народу" пропонує нараховувати податок на доходи за іншою схемою: чим більше отримуєш, тим більше платиш, передають Патріоти України. Як стверджують ...