На реєстр Мін'юсту здійснено потужну кібератаку, є ознаки кримінальних дій

22 вересня відбулася комп'ютерна розподілена атака на Єдиний державний реєстр юридичних осіб та ФОП

Фото: Science

На сайті Міністерства юстиції України з'явилася інформація про те, що на Єдиний державний реєстр юридичних осіб, ФОП та громадських формувань вже два дні здійснюється комп'ютерна атака. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Мін'юсту.

Як повідомили у Мін'юсті кореспонденту ПУ, атака почалася зранку 22 вересня, приблизно о десятій. Коли сайт знову запрацює, у відомстві не знають. Працівники звернулися до компетентних органів. Як повідомляють наші джерела, витоку чи знищення інформації вдалося уникнути.

"Другий день поспіль здійснюється комп’ютерна розподілена атака типу «відмова в обслуговуванні» (DDоS) на Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Як наслідок цього, у користувачів можуть виникати складнощі з доступом до реєстру.

ДП «НАІС» уживає вичерпних заходів, як технічного так і організаційного характеру, щодо усунення наслідків атаки.

У зв’язку з тим, що зазначені протиправні дії мають ознаки кримінального правопорушення, ДП «НАІС» звернулось до компетентних органів для вжиття ними заходів відповідно до повноважень.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності", - йдеться у повідомленні.

Спецкореспондент Анна Бондаренко

Хіти тижня. "Трошки русопатії": В Одесі водієві авто на номерах РФ залишили "послання" (фото)

середа, 18 вересень 2019, 11:00

У якості паперу для свого "листа" невідомі використали обгортку від шоколадки "Рошен". В Одесі водієві автомобіля на російських номерах залишили записку на упаковці від шоколадки Roshen. Про це повідомляє блогер під ніком "Фашик Донецький" на своїй сто...

Хіти тижня. "Моя прекрасна няня": Стан Заворотнюк критичний, відмовили органи, - ЗМІ

середа, 18 вересень 2019, 10:00

Повідомлення про погіршення стану Анастасії Заворотнюк почали надходити 13 вересня, причому одне тривожніше іншого. Нібито пневмонія стала наслідком використання апарату штучної вентиляції легенів. При цьому зірка комедійного серіалу «Моя прекрасна нян...