На реєстр Мін'юсту здійснено потужну кібератаку, є ознаки кримінальних дій

22 вересня відбулася комп'ютерна розподілена атака на Єдиний державний реєстр юридичних осіб та ФОП

Фото: Science

На сайті Міністерства юстиції України з'явилася інформація про те, що на Єдиний державний реєстр юридичних осіб, ФОП та громадських формувань вже два дні здійснюється комп'ютерна атака. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Мін'юсту.

Як повідомили у Мін'юсті кореспонденту ПУ, атака почалася зранку 22 вересня, приблизно о десятій. Коли сайт знову запрацює, у відомстві не знають. Працівники звернулися до компетентних органів. Як повідомляють наші джерела, витоку чи знищення інформації вдалося уникнути.

"Другий день поспіль здійснюється комп’ютерна розподілена атака типу «відмова в обслуговуванні» (DDоS) на Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Як наслідок цього, у користувачів можуть виникати складнощі з доступом до реєстру.

ДП «НАІС» уживає вичерпних заходів, як технічного так і організаційного характеру, щодо усунення наслідків атаки.

У зв’язку з тим, що зазначені протиправні дії мають ознаки кримінального правопорушення, ДП «НАІС» звернулось до компетентних органів для вжиття ними заходів відповідно до повноважень.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності", - йдеться у повідомленні.

Спецкореспондент Анна Бондаренко

Прийшов у доброму гуморі: Розповіли про останні миті життя кандидата в нардепи, застреленого на Миколаївщині

середа, 17 липень 2019, 22:17

Його колеги переконані, що Василь Мосякін не міг накласти на себе руки. На це не було навіть натяків. Кандидат у нардепи Василь Мосякін, якого у Первомайську знайшли з простреленими грудьми, перед смертю випивав. Охоронці підприємства, де загиблий був ...

Добре, що ще нафарбовані вуса не повисмикували: На Луганщині пікетували концерт Зіброва на підтримку спонсора терористів "ЛНР"

середа, 17 липень 2019, 21:53

Місцеві активісти нагадали Павлу Зіброву, що гроші, попри всі прислів'я, все ж таки пахнуть. Пахнуть кров"ю замордованих терористами "ЛНР" українських патріотів. "У Старобільську на Луганщині під час концерту Зіброва на підтримку кандидата в депутати п...