"На справу" виходив тільки вночі: У Дніпрі спіймали пенсіонера, який розбив десятки авто (відео)

Щоб зловити хулігана, поліцейські кілька тижнів виходили на посилене чергування.
Пенсіонер "полював" на авто виключно вночі. Фото: скріншот з відео.

Співробітники поліції затримали в Дніпрі пенсіонера, який за півроку розбив камінням не менше 40 автомобілів, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що "на справу" пенсіонер виходив тільки вночі і постійно змінював маршрути. Щоб зловити хулігана, поліцейські кілька тижнів виходили на посилене чергування. Все було марно, поки людина з каменем не потрапила на відео камер спостереження.

Виявилося, 61-річний чоловік стоїть на психіатричному обліку. Зараз його доставили в лікарню. Покарання за побиті машини він уникне. Власники пошкоджених авто теж залишаться без відшкодувань, якщо автомобілі не застраховані.

"Досить адекватно відповідав на всі питання, однак пояснити, чому саме він завдавав шкоди автомобілі, він не може. У зв'язку з тим, що зазначена особа попередньо неосудна, то до кримінальної відповідальності ми його залучити не зможемо", - повідомила прес-секретар ГУ Нацполіціі в Дніпропетровській області Ганна Старчевська.

Джерело: ТСН.ua

Нюанси нового закону: Коли і за який термін військовозобов’язані мають пройти ВЛК

понеділок, 20 травень 2024, 17:59

Чоловіки віком від 18 до 60 років, які раніше мали статус "обмежено придатний", повинні до 4 лютого 2025 року повторно пройти військово-лікарську комісію. Це передбачає новий закон про мобілізацію. Щоб пройти ВЛК, колишнім "обмежено придатним" та іншим...

Бережіть голови! Землю накриє чергова потужна магнітна буря

понеділок, 20 травень 2024, 17:30

Прогноз сонячної та геомагнітної активності на 20-22 травня 2024 року опублікував Центр прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США. Геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності — К-індексу —...