
Ігор Клевко (позивний "Лев") з Білорусі, який воював в зоні АТО на Донбасі, розповів, як він полюбив Україну і її столицю Київ. Про це він розповів в інтерв’ю ONLINE.UA, передають Патріоти України.
"Київ я полюбив ще з дитинства, коли вперше потрапив сюди. Поїздка запам’яталася так, що яскраво пам’ятаю її і зараз. В’їжджаючи в місто на поїзді, я побачив золоті куполи, і це дуже мене вразило. Не висловити це яскраве дитяче почуття", — розповів боєць АТО.
Відповідаючи на коментар журналіста про те, що в Білорусі людей, які взяли участь в українській війні, садять в тюрму, і їм, ймовірно, не доведеться повернутися додому, Клевко сказав: "Я виїжджав не з цією думкою". "Я думав про те, що починаю подорож навколо світу — так легше і з рідними прощатися, обіймати їх, пояснюючи, що повернешся", — додав білоруський боєць.
Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...
Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...