На Волині чоловіка убило деревом під час незаконної вирубки

Поліція розслідує всі обставини смерті і причетність до трагедії спільників.

Ілюстрація:http://fakty.ictv.ua

У Волинській області під час незаконного вирубування лісу загинув тридцятип'ятирічний мешканець села Литовеж Іваничівського району. Про це повідомила прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, передають Патріоти України з посиланням на УНН.

"Трагедія сталася на території Павловського лісництва, де невідомі намагалися самовільно зрізати сосну. Падіння дерево смертельно травмувало одну людину", - йдеться в повідомленні.

Його смерть констатували лікарі і поліція, які прибули на місце інциденту. Загиблим виявився 35-річний житель села Литовеж. Поліція розслідує всі обставини смерті і причетність до трагедії спільників.

Україна щороку втрачає населення великого міста: Озвучено прогноз, чи змінить ситуацію повернення біженців

середа, 24 червень 2026, 8:03

Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...

Сиділи на дереві і плакали: У Карпатах подружжя врятувало двох осиротілих ведмежат

середа, 24 червень 2026, 7:54

Молоде подружжя знайшло у лісі двох безпорадних ведмежат, які кілька днів провели самі високо на дереві. Переконавшись, що мати-ведмедиця не повернеться, виснажених тварин забрали додому, нагодували та передали фахівцям. Про це повідомили у Національно...