На Житомирщині переселенець після полону без руки і ноги залишився без засобів до існування, "партнер" "віджав" ферму

Річ у тім, що чоловік не підписував жодних документів зі своїм “партнером”, який юридично був одноосібним власником. Як результат, коли чоловік поцікавився, що вони заробили за останні роки – виник конфлікт і переселенця попросили “на вихід”.

Переселенець залишився ні з чим. Фото:news.agro-center.com.ua

Фермер без руки та ноги з Луганщини, який пережив полон бойовиків, залишився ні з чим. Він кілька років розвивав виробництво сирів на Житомирщині, поки його “партнер” не “кинув” чоловіка. Про це йдеться на сторінці "Агроцентр" у Facebook, передають Патріоти України.

Олександра Кононенка після звільнення з полону у бойовиків товариш запросив на Житомирщину розвивати фермерське господарство. Спочатку ферма налічувала кілька десятків кіз, але згодом ця цифра зросла до декількох сотень. Чоловік займався виробництвом сирів і увесь свій час витрачав на цей бізнес. Жив він у будинку в селі Десятини, який купив за 13 тисяч гривень. Зараз фермерський бізнес почав приносити прибуток, а переселенець залишився ні з чим.

Річ у тім, що чоловік не підписував жодних документів зі своїм “партнером”, який юридично був одноосібним власником. Як результат, коли Олександр Кононенко поцікавився, що вони заробили за останні роки – виник конфлікт і переселенця попросили “на вихід”. Власник запропонував йому 30-40 кіз. В той же час, Олександр має зобов’язання – 100 тисяч гривень кредиту і 150 тисяч боргу за купівлю кіз. Ці зобов’язання “партнер” поділити не захотів, натомість відключив будинок Олександра від електроенергії (будинок, до речі, теж у власності “партнера” Віталія).

Кіз з собою забирати Олександр Кононенко не захотів, адже забрати їх – вірна смерть для тварин. Зараз допомагають фермеру волонтери, адже ще з початку війни на Сході він допомагав українським військовим. Тоді Олександр і потрапив у полон. Сам Віталій (“партнер”, який і запросив переселенця на Житомирщину разом робити бізнес) не приховує, що обманув Олександра. Спочатку він називав переселенця партнером, а зараз каже що той був працівником “на зарплату”. Як виявилося, ніякої він зарплати не платив, бо Олександр працював задарма.

“Всі події зараз на етапі розвитку. Вся ця брудна історія, де він стверджує, що всіх обманював і я не є його партнером. Зараз навішав на мене всі борги і зобов’язання. Все буде проходити через поліцію і суди, він буде притягуватися до кримінальної відповідальності. В нього ще є дві кражі у мене, незаконна підприємницька діяльність і ще багато справ, за які йому загрожують фінансові втрати і кримінальна відповідальність. Він мирним шляхом не захотів розійтися. Вони віджали в мене тварин, почали їжу забирати, тиждень тому мене вигнали з будинку, де я проживав”, – розповідає Олександр журналісту “Агро-Центру”.

Також, подейкують, що у Віталія є “група підтримки” з боку родини – сільський голова нібито родич фермера. Найближчим часом ситуація все більше набиратиме обертів.

Бронювання від мобілізації подовжено для ще однієї категорії військовозобов'язаних: Що варто знати

понеділок, 6 травень 2024, 13:22

Кабінет міністрів подовжив на місяць термін дії відстрочки від призову для працівників "Укрзалізниці". Про це йдеться в постанові уряду № 492 від 3 травня "Деякі питання бронювання військовозобов’язаних працівників залізничного транспорту", передають ...

Кабмін внесе зміни в правила перетину кордону через новий закон про мобілізацію: Кого зачепить

понеділок, 6 травень 2024, 12:50

У зв'язку з новим законом про мобілізацію в Україні, який набуде чинності 18 травня 2024 року, Кабінет міністрів внесе зміни до правил перетину кордону. Зокрема, вони стосуватимуться осіб, які мають право на відстрочку. Про це 6 травня повідомив речник...