"Надо пугать американцев": Росіянин виправдав політику Путіна (відео)

Чоловік позитивно відгукнувся про політику президента Росії Володимира Путіна, оскільки той «лякає американців».

Росіянин не розуміє, що його проблеми виникли через Путіна. Фото: скріншот з відео.

У мережі показали відео опитування одного росіянина, який скаржився на життя в Росії, але при цьому підтримав політику чинного президента Росії Володимира Путіна, передають Патріоти України.

«Если я три месяца здесь живу у матери на ее пенсию, как вы считаете это хорошо или плохо. Мужику за 40, не позорно ли это? Нету работы, а че делать?» — заявив він.

У той же час росіянин позитивно відгукнувся про політику президента Росії Володимира Путіна, оскільки той «лякає американців». «Американцев все равно пугать надо, нам надо себя ставить, нам надо спину распрямлять, потому что при Ельцине мы опустились ниже плинтуса! Но, ведь во внутренней политике вообще ужас! Это катастрофа! Даже в Москве ни работы, ни зарплаты! Даже в Москве!»заявив пересічний росіянин і додав, що міжнародна політика важливіше внутрішньої.

«Пусть не то, чтобы боятся! Если мы не будет отвечать им всем адекватно, нас задавят здесь всех! Нас удавят!» — впевнений він.

Хіти тижня. Погрожував мачете: Моторошні подробиці звірячого згвалтування студентки під Харковом

понеділок, 22 липень 2019, 13:00

Винуватець не став заперечувати викладених дівчиною фактів, але заявив, що не бачить в скоєному нічого поганого. Жертва звірячого злочину в Харківській області - 19-річна студентка потрапила в руки до гвалтівника, коли відправилася в ліс робити селфі, ...

Хіти тижня. В Україні розблокували заборонені російські сайти: Провайдери заявляють про дотримання законодавства

понеділок, 22 липень 2019, 12:00

Кілька українських провайдерів одночасно відкрили доступ до заборонених російських ресурсів "ВКонтакте", "Яндекс" і ряду пропагандистських ЗМІ. В Україні раптово відкрився доступ до таких заборонених російських ресурсів, як соціальна мережа "ВКонтакте"...