"Надо пугать американцев": Росіянин виправдав політику Путіна (відео)

Чоловік позитивно відгукнувся про політику президента Росії Володимира Путіна, оскільки той «лякає американців».

Росіянин не розуміє, що його проблеми виникли через Путіна. Фото: скріншот з відео.

У мережі показали відео опитування одного росіянина, який скаржився на життя в Росії, але при цьому підтримав політику чинного президента Росії Володимира Путіна, передають Патріоти України.

«Если я три месяца здесь живу у матери на ее пенсию, как вы считаете это хорошо или плохо. Мужику за 40, не позорно ли это? Нету работы, а че делать?» — заявив він.

У той же час росіянин позитивно відгукнувся про політику президента Росії Володимира Путіна, оскільки той «лякає американців». «Американцев все равно пугать надо, нам надо себя ставить, нам надо спину распрямлять, потому что при Ельцине мы опустились ниже плинтуса! Но, ведь во внутренней политике вообще ужас! Это катастрофа! Даже в Москве ни работы, ни зарплаты! Даже в Москве!»заявив пересічний росіянин і додав, що міжнародна політика важливіше внутрішньої.

«Пусть не то, чтобы боятся! Если мы не будет отвечать им всем адекватно, нас задавят здесь всех! Нас удавят!» — впевнений він.

Хіти тижня. Ще один мобільний оператор з'явився в Україні

понеділок, 27 травень 2019, 1:00

Компанія Атлантіс Телком отримала міжнародний код ідентифікації мережі рухомого (мобільного) зв’язку MNC 10 на території міста Київ та Харківської області та стала дев’ятим зареєстрованим в Україні мобільним оператором. Крім коду мобільної мережі має с...

Затримана у Рівному пікетувальниця звинуватила Зеленського у брехні та розповіла про брутальні дії поліції

понеділок, 27 травень 2019, 0:32

Президент України заявив, що в Рівному не було ніякого затримання активістів і закликав поліцію не застосовувати ніяких заходів проти політичних протестувальників, однак одна із активісток спростовує його слова. «Утром я нарисовала 4 плаката «Импичмент...