"Надо пугать американцев": Росіянин виправдав політику Путіна (відео)

Чоловік позитивно відгукнувся про політику президента Росії Володимира Путіна, оскільки той «лякає американців».

Росіянин не розуміє, що його проблеми виникли через Путіна. Фото: скріншот з відео.

У мережі показали відео опитування одного росіянина, який скаржився на життя в Росії, але при цьому підтримав політику чинного президента Росії Володимира Путіна, передають Патріоти України.

«Если я три месяца здесь живу у матери на ее пенсию, как вы считаете это хорошо или плохо. Мужику за 40, не позорно ли это? Нету работы, а че делать?» — заявив він.

У той же час росіянин позитивно відгукнувся про політику президента Росії Володимира Путіна, оскільки той «лякає американців». «Американцев все равно пугать надо, нам надо себя ставить, нам надо спину распрямлять, потому что при Ельцине мы опустились ниже плинтуса! Но, ведь во внутренней политике вообще ужас! Это катастрофа! Даже в Москве ни работы, ни зарплаты! Даже в Москве!»заявив пересічний росіянин і додав, що міжнародна політика важливіше внутрішньої.

«Пусть не то, чтобы боятся! Если мы не будет отвечать им всем адекватно, нас задавят здесь всех! Нас удавят!» — впевнений він.

З архіву ПУ. 25 січня - Тетянин день: Звичаї, прикмети, ворожіння, привітання (фото)

субота, 25 січень 2020, 9:03

​Це веселе свято ще й свято всіх студентів. 25 січня церква вшановує святу мученицю Тетяну Римську - ранньохристиянську мученицю, яку піддавали тортурам за віру в Христа при імператорі Олександрі в III столітті, пишуть Патріоти України з посиланням н...

"Біси руского міра" в рясах: Батюшка Московського патріархату паплюжить пам'ять загиблого «кіборга» і переслідує його родину. Мати звернулася по захист до Зеленського, той обіцяв допомогти

субота, 25 січень 2020, 8:11

При цьому варто зазначити, що і наразі в УПЦ (МП) перебуває чимало священнослужителів, котрі залишаються на патріотичних позиціях, духовно окормляють захисників України.