"Надо пугать американцев": Росіянин виправдав політику Путіна (відео)

Чоловік позитивно відгукнувся про політику президента Росії Володимира Путіна, оскільки той «лякає американців».

Росіянин не розуміє, що його проблеми виникли через Путіна. Фото: скріншот з відео.

У мережі показали відео опитування одного росіянина, який скаржився на життя в Росії, але при цьому підтримав політику чинного президента Росії Володимира Путіна, передають Патріоти України.

«Если я три месяца здесь живу у матери на ее пенсию, как вы считаете это хорошо или плохо. Мужику за 40, не позорно ли это? Нету работы, а че делать?» — заявив він.

У той же час росіянин позитивно відгукнувся про політику президента Росії Володимира Путіна, оскільки той «лякає американців». «Американцев все равно пугать надо, нам надо себя ставить, нам надо спину распрямлять, потому что при Ельцине мы опустились ниже плинтуса! Но, ведь во внутренней политике вообще ужас! Это катастрофа! Даже в Москве ни работы, ни зарплаты! Даже в Москве!»заявив пересічний росіянин і додав, що міжнародна політика важливіше внутрішньої.

«Пусть не то, чтобы боятся! Если мы не будет отвечать им всем адекватно, нас задавят здесь всех! Нас удавят!» — впевнений він.

Хіти тижня. Фото дня: У мережі показали закарпатське село, де на ділянці 300 метрів відразу 4 церкви та 600-річна липа (фото)

понеділок, 23 вересень 2019, 0:35

Село Довге засноване в 1383-му році. Неймовірні світлини села Довге, що на Іршавщині, з висоти пташиного польоту у мережі Facebook опублікував Олександр Богданов, передають Патріоти України. Як розповідає Олександр, засноване село Довге в 1383-му році....

"У девочки не было руки и ноги, а в черепе застрял кончик ножа": Уральський монстр. Що відомо про наймолодшого маніяка в СРСР і його криваві злочини

понеділок, 23 вересень 2019, 0:20

"В конце весны 1938 года в промышленном городе Свердловске начались нападения на детей. Первой стала 7-летняя девочка. Незнакомец ударил ее металлическим пестиком по голове и плечу, после чего попытался утащить в укромное место. Ребенка спасло то, что...