"Було прийнято рішення про заборону потрійного сальто (вперед або назад) в період з 2017 по 2020 роки", - йдеться в повідомленні прес-служби FIG. Прийом виконується обличчям уперед, відштовхуючись від опорного містка. Спортсмен повинен зробити потрійне сальто у повітрі перед приземленням.
Деякі фахівці і раніше заявляли, що, незважаючи на видовищність, стрибок The Radivilov, придуманий і вперше виконаний українцем, загрожує тяжкими травмами. Раніше Міжнародна федерація гімнастики (FIG) обрала п'ять нових елементів спортивної гімнастики, які після Олімпіади-2016 могли отримати імена спортсменів.
Серед них був стрибок The Radivilov, передбачає три оберти гімнаста в повітрі перед приземленням на ноги. Для того, щоб цей елемент отримав назву The Radivilov, українцю Ігорю Радівілову потрібно було повторити стрибок, який він вже виконував на Олімпіаді-2012, за що отримав бронзову медаль.
У Ріо Радівілов зробив спробу повторити цей елемент, але в кінці виконання вправи невдало приземлився, ледь не впавши. За це судді зняли з українця бали, і Радівілов посів останнє серед всіх учасників фіналу восьме місце. Тим не менш, один факт того, що судді зарахували стрибок, дозволив FIG включити елемент у міжнародні правила.
В умовах загальної мобілізації та воєнного стану в Україні кожен військовозобов’язаний має чітко розуміти свій правовий статус. Якщо людина уникає виконання обов’язків перед державою – зокрема, не з’являється за повісткою – її можуть внести до списку р...
В Україні діє обов'язкова повірка лічильників води, яка проводиться кожні чотири роки. Процедура необхідна для підтвердження точності та правильної роботи приладів обліку. На відміну від лічильників газу, де періодичну повірку завжди оплачує облгаз, за...