Найдавніший символ Різдва: У Львові встановили оздоблений стрічками триметровий дідух (відео)

Дідух урочисто пронесли середмістям у супроводі гурту колядників. Діти і дорослі з різдвяною зіркою вітали народження Божого сина.

У Львові встановили головний і найдавніший символ Різдва - Дідух. Про це йдеться у сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

Попри 15-градусний мороз, львів'яни традиції не зрадили. Дідух урочисто пронесли середмістям у супроводі гурту колядників. Діти і дорослі з різдвяною зіркою вітали народження Божого сина.

Триметровий сніп, оздоблений кольоровими стрічками, для міста виготовила родина Коцюків, яка вже багато років славиться плетінням дідухів. Для формування великого символа Різдва майстри використали півтори сотні малих снопиків.

Дідухи ще з язичницьких часів присвячували духам предків і вважали родинними оберегами.

Штучна краса: Пластичний хірург розповів, які операції найчастіше роблять українки

понеділок, 27 січень 2020, 8:56

У програмі "Ранок з Україною" на каналі "Україна" розповіли, які частини тіла постійно вдосконалюють у кабінетах пластичних хірургів і чим небезпечна безопераційна ринопластика, передають Патріоти України. Додати імпланти у груди, вколоти філери у губи...

Бережіться! Вчені назвали п’ять ознак того, що у вас проблеми з печінкою

понеділок, 27 січень 2020, 8:37

Проблеми з печінкою турбують багатьох людей. Це пов’язано з неправильним харчуванням і шкідливими звичками. Печінка - один з тих органів людини, що швидко відновлюється. Достатньо дбайливо ставитися до нього і не надмірно навантажувати, передають Патрі...