Найважча жінка в світі вже схудла на 242 кг і продовжує втрачати вагу (фото)

Єгиптянка Іман Ахмед Абдулаті важила 500 кг і вже майже два місяці проходить курс лікування в Індії.

Іман Ахмед Абдулаті. Кадр з відео.

Найважча в світі жінка – єгиптянка Іман Ахмед Абдулаті – схудла на 242 кг та зараз важить всього 260 кг. Сюжет про неї зняв індійський телеканал NDTV, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Через надмірну вагу жінка не виходила з дому понад 20 років. Три роки тому вона мала інсульт головного мозку, тому права сторона її тіла паралізована.

У середині лютого 2017 року Іман прибула на лікування у Мумбаї, маючи вагу майже 500 кг.

Її лікуючий лікар та відомий баріатричний хірург Маффазал Лейкдеуол розповів, що перші 100 кг Іман втратила буквально за кілька днів після прибуття – завдяки суворій рідкій дієті та фізіотерапії.

7 березня жінці видалили близько 75% шлунка, щоб обмежити обсяги споживання їжі.

Наразі лікарі контролюють серце, нирки, легені та рівень рідин у її організмі. Вони прогнозували, що за рік чи півтора Іман втратить ще близько 150 кг, однак вже зараз констатують, що вага знижується швидше. Права частина тіла жінки досі паралізована.

29 березня у лікарні, де Іман проходить лікування, отримали результати генного дослідження.

У доповіді зазначається, що жінка страждає на рідкісний генетичний дефект – Lepr-мутацію. У неї порушені функції рецепторів лептину, які відповідають за засвоєння білку та регулюють масу тіла.

Саме внаслідок такої мутації Іман має надмірний голод, а її вага швидко збільшувалася вже з перших місяців життя.

МОЗ оновив статистику поширення COVID-19 в Україні станом на 20 вересня

неділя, 20 вересень 2020, 9:05

З початку пандемії в Україні COVID-19 заразилися 175 678 осіб. Померли від хвороби 3557 осіб. . За вчора від коронавірусу в країні вилікувались 758 осіб та 41 особа померла від недуги. . Найбільше нових інфікованих у Харківській (+424), Тернопільсь...

Заступник голови Нацполіції Крищенко розповів, як брали нападника, що важко побив Балуха

неділя, 20 вересень 2020, 8:10

"Це тяжкий злочин. Він намагався втекти, коли прийшли поліцейські, чітко розуміючи зі ЗМІ, чому. Тому прокурор просив, а суд задовольнив. Рішення суду я не коментую", - зазначив Крищенко. За словами начальника поліції Києва, є свідчення, що конфлікт мі...