"Наплевательское отношение": Український десантник показав, як обплював кремлівського пропагандиста в Італії (відео)

Артем Шейнін нікого не боїться тільки тоді, коли навколо нього охоронці та звична затишна студія, а от на вулиці та в чужій країні - зовсім навпаки.

Росіянин ніяк не очікував зустріти в Італії українського десантника. Фото: скріншот з відео.

Відомий український десантник-блогер Валерій Ананьєв показав на відео, як обплював російського пропагандиста Артема Шейніна. Відео він опублікував на своєму YouTube-каналі, передають Патріоти України.

На опублікованих кадрах видно, як десантник зустрічає в італійській Вероні пропагандиста Шейніна і кілька разів плює йому в обличчя. Ананьєв порівнює, як агресивно поводиться Шейнін в ефірі на ТБ, і як він реагує на образи в реальному житті. Крім того, десантник-блогер звернув увагу, як сам Шейнін і кремлівські ЗМІ перекрутили зміст їх бесіди в Вероні.

З архіву ПУ. Ось це була зима! - Опубліковано вражаюче архівне фото

субота, 16 січень 2021, 1:00

В мережі​​ показали архівне зимове фото з Тернопільщини. Відповідне фото депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич показав у Facebook, передають Патріоти України. "Ось це коли був сніг ... Поїзд Тернопіль-Ланівці відкопують з-під снігу 1929 рік", -...

"Учень молодшої школи приніс в клас марихуану": Українська вчителька відверто розповіла про досвід роботи в США

субота, 16 січень 2021, 0:32

Зарплата вчителя в Америці непогана, але знайти роботу в хорошій школі з дітьми із більш-менш благополучних родин - важко. Українка Ірина підтвердила свій український диплом у США і за пів року навчання стала вчителькою. Мала право викладати від молодш...