"Наплевательское отношение": Український десантник показав, як обплював кремлівського пропагандиста в Італії (відео)

Артем Шейнін нікого не боїться тільки тоді, коли навколо нього охоронці та звична затишна студія, а от на вулиці та в чужій країні - зовсім навпаки.

Росіянин ніяк не очікував зустріти в Італії українського десантника. Фото: скріншот з відео.

Відомий український десантник-блогер Валерій Ананьєв показав на відео, як обплював російського пропагандиста Артема Шейніна. Відео він опублікував на своєму YouTube-каналі, передають Патріоти України.

На опублікованих кадрах видно, як десантник зустрічає в італійській Вероні пропагандиста Шейніна і кілька разів плює йому в обличчя. Ананьєв порівнює, як агресивно поводиться Шейнін в ефірі на ТБ, і як він реагує на образи в реальному житті. Крім того, десантник-блогер звернув увагу, як сам Шейнін і кремлівські ЗМІ перекрутили зміст їх бесіди в Вероні.

Штрафи і дика бідність: Українець розповів про реальне життя в окупованому Донецьку

середа, 3 червень 2020, 8:44

Один з жителів окупованого Донецька опублікував в соцмережі коментар, в якому пояснив, чому йому хочеться втекти з міста, передають Патріоти України. Коментар було опубліковано під відео скандального російського дизайнера Артема Лебедєва, в якому той в...

Будьте обережні! Аферисти придумали нову схему шахрайства з СІЗО (відео)

середа, 3 червень 2020, 8:30

Аферисти дурять продавців і покупців в інтернеті. В Україні активізувалися шахраї. Аферисти організували колл-центр прямо в слідчому ізоляторі. Ув'язнені мали технічну підтримку і були навчені обманювати продавців в інтернеті та їх покупців, передають ...