В анексованій Ялті ринки гинуть разом з підприємцями: господарі торгових точок впали в глибоку депресію. Про це пише місцеве видання Примечания, передають Патріоти України.
За словами підприємців, останні кілька років людей на ринку мало, рівень життя погіршився, зросло соціальне розшарування, як би це не заперечували російські чиновники. "Господарі точок з ностальгією згадують 90-і і першу половину нульових років, коли людей на ринку було багато. Для хижої влади вони (підприємці) просто корм, а легальні громадські інститути в цьому місті (як і в усьому Криму) не працюють", - йдеться в матеріалі видання.
Підприємці кажуть, що всі їхні лідери, які їздили за правдою до Сімферополя і в Москву "зіткнулися з жорстким пресингом", а проти деяких з них під різними приводами навіть порушили кримінальні справи. "Малий бізнес в Криму, зіткнувшись з сучасними російськими реаліями, гине. Великі гравці поспішають відбити інвестиції, заганяючи дрібних бізнесменів у свої торгові центри. Щоб прискорити цей процес, умови роботи на ринках роблять нестерпними", - йдеться в матеріалі.
"Втім, навіть у акул рітейлу немає приводу святкувати перемогу. Шопінг в торгово-розважальних центрах сьогодні, по суті, перетворюється на розвагу прошарку забезпечених людей. Їх вистачає на продажу в сімферопольському "Меганомі", але в інших ТРЦ Криму магазини все частіше пустують.
Підприємці додали: "Нас ніхто не слухає, ми на порозі голоду", - резюмує видання.
У Київській області звільнили директорку школи, яка на роботі розмовляла російською мовою. Це порушення українського законодавства, оскільки мовою освітнього процесу є лише українська. Про випадок повідомила освітня омбудсменка Надія Лещик, передають П...
ZWYNTAR повідомив, що студія "Квартал 95" 10 травня 2025 року на своєму концерті використала їх музику із пісні «Мексиканець», хоч у відповідь на звернення музичної редакторки Кварталу та Ліги сміху гурт висловився категорично проти. . "Далі, не отрим...