"Наших бьют": Роспропаганда занепокоїлася становищем циган на київському вокзалі

Схоже, російські пропагандисти вже і самі не знають, до кого б ще прийти на захист із своїм "русским миром".

ЗМІ терористичної «ДНР» несподівано занепокоїлися становищем циган, яких нібито побили і пограбували на вокзалі у Києві, повідомляють Патріоти України. Так, цьому присвятили навіть невелику замітку. Цитуємо без змін:

"На центральном железнодорожном вокзале в Киеве неизвестные избили и ограбили цыган.

Неизвестные в военной форме избили группу из 30 цыган, требовали документы, обыскивали и забрали деньги. Известно, что пострадавшие собирались отправиться в Закарпатье.

Сообщается также, что после нападения цыгане остались на железнодорожном вокзале. Часть из них все же намерена поехать в Закарпатье. А остальные остаются на улице. У них уже нет средств, чтобы купить билеты".

COVID-штам "Дельта" атакує Україну: Інфекціоніст назвав перші симптоми та алгоритм дій при лікуванні

вівторок, 21 вересень 2021, 11:33

Коронавірус продовжує мутувати, а штам "Дельта" дійсно агресивніший у порівнянні з тим перебігом хвороби, який був у хворих у 2020 році, каже головний інфекціоніст Львівської області, головний лікар Львівської обласної інфекційної лікарні Сергій Федоре...

За ціною новенької іномарки: В Одесі ошелешили рекордною вартістю тушки тунця

вівторок, 21 вересень 2021, 10:29

В Одесі в одному з супермаркетів на прилавку з'явилася у продажу тушка тунця з гігантським цінником. Фото з рибою вартістю в сотні тисяч гривень опублікували в Telegram-каналі Компас Одеса, передають Патріоти України. "Блакитний тунець в Сільпо - всьог...