"Наших бьют": Роспропаганда занепокоїлася становищем циган на київському вокзалі

Схоже, російські пропагандисти вже і самі не знають, до кого б ще прийти на захист із своїм "русским миром".

ЗМІ терористичної «ДНР» несподівано занепокоїлися становищем циган, яких нібито побили і пограбували на вокзалі у Києві, повідомляють Патріоти України. Так, цьому присвятили навіть невелику замітку. Цитуємо без змін:

"На центральном железнодорожном вокзале в Киеве неизвестные избили и ограбили цыган.

Неизвестные в военной форме избили группу из 30 цыган, требовали документы, обыскивали и забрали деньги. Известно, что пострадавшие собирались отправиться в Закарпатье.

Сообщается также, что после нападения цыгане остались на железнодорожном вокзале. Часть из них все же намерена поехать в Закарпатье. А остальные остаются на улице. У них уже нет средств, чтобы купить билеты".

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...

"Некрасиво нападати на іншу країну": У США вболівальницю з прапором України змусили залишити турнір з тенісу (відео)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:14

В американському Цинциннаті вболівальницю з українським прапором змусили залишити трибуни тенісного турніру WTA 1000 під час матчу між росіянками Анною Калінською та Анастасією Потаповою. Про це повідомив журналіст Бен Ротенберг у своєму Twitter-акаунт...