Наслідки блокади: Масові звільнення на "націоналізованих" підприємствах, у Захарченка намагаються уникнути "голодних бунтів"

Щоб уникнути народних протестів, пов'язаних з повальним зубожінням, так звана влада "ДНР" заявила про проведення переговорів з російськими компаніями.

На "націоналізованих" підприємствах в "ДНР" назрівають бунти. Ілюстрація:Ukr.Media

Наслідки економічної блокади позначилися на тимчасово окупованих територіях України найгіршим чином. Про це пише Российский Диалог, зазначають Патріоти України.

Українські підприємства, "віджаті" самопроголошеними "республіками" масово зупиняють свою роботу, людей звільняють. Щоб уникнути народних бунтів, пов'язаних з повальним зубожінням, так звана влада "ДНР" заявила про проведення переговорів з російськими компаніями.

Метою таких переговорів є, за заявою ватажків самопроголошених "республік", укладення договорів на поставку з РФ сировини на підприємства Донбасу.

Крім того, в Росії активно шукаються ринки збуту передбачуваної готової продукції вугледобувних підприємств, збагачувальних фабрик, феросплавних заводів.

Хіти тижня. "Когда ты в очередной раз тыкаешь хомяка *балом в дерьмо, у него истерика", - Фашик Донецький про "вату" на Донбасі

середа, 14 листопад 2018, 1:00

"Я заранее не извиняюсь за то, что будет использован чугунный мат в тексте. Иногда складывается ощущение, что некоторым особо упижженым двуногим особям люто подгорает от того, что в Донецке, Луганске, в Крыму, вообще на оккупированных, остались адекват...

Хіти тижня. "Збочення!": В Україні розгорівся скандал навколо дитячого підручника для шкіл (фото)

середа, 14 листопад 2018, 0:35

У мережі розгорівся скандал навколо ремомендованного Міносвіти України підручника літератури для 11-го класу. У книгу включили розповідь з описом гомосексуальних зв'язків. Про ситуацію розповіли користувачі мережі. Зокрема громадський активіст Оксана Ф...