Наслідки блокади: Масові звільнення на "націоналізованих" підприємствах, у Захарченка намагаються уникнути "голодних бунтів"

Щоб уникнути народних протестів, пов'язаних з повальним зубожінням, так звана влада "ДНР" заявила про проведення переговорів з російськими компаніями.

На "націоналізованих" підприємствах в "ДНР" назрівають бунти. Ілюстрація:Ukr.Media

Наслідки економічної блокади позначилися на тимчасово окупованих територіях України найгіршим чином. Про це пише Российский Диалог, зазначають Патріоти України.

Українські підприємства, "віджаті" самопроголошеними "республіками" масово зупиняють свою роботу, людей звільняють. Щоб уникнути народних бунтів, пов'язаних з повальним зубожінням, так звана влада "ДНР" заявила про проведення переговорів з російськими компаніями.

Метою таких переговорів є, за заявою ватажків самопроголошених "республік", укладення договорів на поставку з РФ сировини на підприємства Донбасу.

Крім того, в Росії активно шукаються ринки збуту передбачуваної готової продукції вугледобувних підприємств, збагачувальних фабрик, феросплавних заводів.

Хіти тижня. Шалені гроші псують стосунки: Весілля відомої телеведучої на межі зриву

неділя, 20 січень 2019, 21:30

Особисте життя Лесі Нікітюк розладжується. Зірка ще не готова ставати дружиною. Зараз у зірки з'явилася велика кількість пропозицій щодо роботи, а дохід зріс у кілька разів. Це заважає їй будувати повноцінні відносини з коханим і приділяти йому достатн...

Найкращі друзі... кобри: 7-річний хлопчик їсть та спить разом з трьома смертоносними зміями (відео)

неділя, 20 січень 2019, 21:05

Хлопчик навіть приймає ванну разом із ними та втирає олію в їхню шкіру. Химерна дружба школяра із кобрами розпочалася чотири роки тому, що викликало шок у його батьків Рахуната та Мунії. Про це пише видання Mirror, повідомляють Патріоти України. Його б...