Наслідки блокади: Масові звільнення на "націоналізованих" підприємствах, у Захарченка намагаються уникнути "голодних бунтів"

Щоб уникнути народних протестів, пов'язаних з повальним зубожінням, так звана влада "ДНР" заявила про проведення переговорів з російськими компаніями.

На "націоналізованих" підприємствах в "ДНР" назрівають бунти. Ілюстрація:Ukr.Media

Наслідки економічної блокади позначилися на тимчасово окупованих територіях України найгіршим чином. Про це пише Российский Диалог, зазначають Патріоти України.

Українські підприємства, "віджаті" самопроголошеними "республіками" масово зупиняють свою роботу, людей звільняють. Щоб уникнути народних бунтів, пов'язаних з повальним зубожінням, так звана влада "ДНР" заявила про проведення переговорів з російськими компаніями.

Метою таких переговорів є, за заявою ватажків самопроголошених "республік", укладення договорів на поставку з РФ сировини на підприємства Донбасу.

Крім того, в Росії активно шукаються ринки збуту передбачуваної готової продукції вугледобувних підприємств, збагачувальних фабрик, феросплавних заводів.

Хіти тижня. Фото для тих, хто хоче пробачити Росію: Мережу вразила світлина замученого бойовиками українського "кіборга"

субота, 20 квітень 2019, 23:55

Український військовий Петро Полицюк, який опинився в полоні бойовиків, був убитий кадирівцями. Блогер опублікував його фото з закликом згадувати очі цього хлопця, якщо виникне бажання пробачити Росію, повідомляють Патріоти України. Такого після Криму ...

Хіти тижня. "Вата подымает голову": Мережу розлютила акція до 9 травня в Дніпрі (фото)

субота, 20 квітень 2019, 23:30

Власники фотостудії запропонували клієнтам "патріотичну" фотосесію із "колорадськими" стрічками. У Дніпрі пропонують провести фотосесію, присвячену Дню перемоги, що активно обговорюють користувачі соціальних мереж. Скріншот публікації з пропозицією про...