Наслідки негоди у Москві: Ураган повалив дерева, які заблокували виїзд з резиденції Дмитра Медведєва

Представники делегації з Іспанії, яку приймав російський прем'єр і журналісти, які висвітлювали заходи, тимчасово не можуть покинути резиденцію.

Наслідки урагану у Москві. Ілюстрація:http://wz.lviv.ua

Грозовий шквалистий вітер повалив дерева в підмосковній резиденції прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва. Про це пишуть РИА Новости, інформують Патріоти України.

Повідомляється, що в результаті негоди кілька сосен не витримали напору стихії і впали на землю. Одне дерево, що впало. перегородило виїзд з парковки, де зараз знаходяться кілька представницьких автомобілів.

У понеділок Медведєв провів традиційну нараду в Горках зі своїми заступниками, після чого прийняв представників іспанського бізнесу.

В результаті цього представники делегації і журналісти, які висвітлюють заходи, тимчасово не можуть покинути резиденцію, бо співробітникам безпеки і персоналу довелося ліквідовувати наслідки.

Якщо хронічна втома валить з ніг: Лікар розповіла, що їсти для покращення самопочуття

вівторок, 21 вересень 2021, 9:56

Хронічна втома - нерідка скарга лікарям, може бути викликана банальною нестачею йоду в організмі. Про це у своєму Instagram розповіла лікар-дієтолог Марина Сергєєва, передають Патріоти України. . Тому, коли до мене приходять зі скаргами на хронічну ...

Ніщо не віщувало такого лиха: Юний український фехтувальник-чемпіон загинув під час риболовлі

вівторок, 21 вересень 2021, 9:44

16-річний фехтувальник, член столичної ДЮСШ "Арміець" Тимофій Сас (Калітовський) загинув у результаті нещасного випадку. Про трагедію, що сталася під час риболовлі, повідомила Федерація фехтування України на своїй сторінці у Facebook. При цьому подроби...