Наслідки негоди у Москві: Ураган повалив дерева, які заблокували виїзд з резиденції Дмитра Медведєва

Представники делегації з Іспанії, яку приймав російський прем'єр і журналісти, які висвітлювали заходи, тимчасово не можуть покинути резиденцію.

Наслідки урагану у Москві. Ілюстрація:http://wz.lviv.ua

Грозовий шквалистий вітер повалив дерева в підмосковній резиденції прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва. Про це пишуть РИА Новости, інформують Патріоти України.

Повідомляється, що в результаті негоди кілька сосен не витримали напору стихії і впали на землю. Одне дерево, що впало. перегородило виїзд з парковки, де зараз знаходяться кілька представницьких автомобілів.

У понеділок Медведєв провів традиційну нараду в Горках зі своїми заступниками, після чого прийняв представників іспанського бізнесу.

В результаті цього представники делегації і журналісти, які висвітлюють заходи, тимчасово не можуть покинути резиденцію, бо співробітникам безпеки і персоналу довелося ліквідовувати наслідки.

"Думаєш, як вижити до наступного дня": Василь Ломаченко поскаржився на ситуацію в Україні

п’ятниця, 31 березень 2023, 20:00

Боксер з українським паспортом Василь Ломаченко розповів, що вплинуло на його підготовку до бою проти американця Девіда Хірні. У тому числі він поділився і переживаннями про війну, передають Патріоти України. "Ти не можеш думати про своє майбутнє, коли...

Російським лікарям більше не довіряють: Понівеченого фігуриста Костомарова терміново вивозять з РФ

п’ятниця, 31 березень 2023, 19:53

Російського фігуриста Романа Костомарова, який насилу пережив численні ампутації і був за крок від смерті, вирішили терміново відвозити з РФ. Судячи з усього, російським лікарям вже мало хто довіряє, тому їх відсторонили від роботи зі спортсменом, зазн...