Наслідки негоди у Москві: Ураган повалив дерева, які заблокували виїзд з резиденції Дмитра Медведєва

Представники делегації з Іспанії, яку приймав російський прем'єр і журналісти, які висвітлювали заходи, тимчасово не можуть покинути резиденцію.

Наслідки урагану у Москві. Ілюстрація:http://wz.lviv.ua

Грозовий шквалистий вітер повалив дерева в підмосковній резиденції прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва. Про це пишуть РИА Новости, інформують Патріоти України.

Повідомляється, що в результаті негоди кілька сосен не витримали напору стихії і впали на землю. Одне дерево, що впало. перегородило виїзд з парковки, де зараз знаходяться кілька представницьких автомобілів.

У понеділок Медведєв провів традиційну нараду в Горках зі своїми заступниками, після чого прийняв представників іспанського бізнесу.

В результаті цього представники делегації і журналісти, які висвітлюють заходи, тимчасово не можуть покинути резиденцію, бо співробітникам безпеки і персоналу довелося ліквідовувати наслідки.

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...

"Некрасиво нападати на іншу країну": У США вболівальницю з прапором України змусили залишити турнір з тенісу (відео)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:14

В американському Цинциннаті вболівальницю з українським прапором змусили залишити трибуни тенісного турніру WTA 1000 під час матчу між росіянками Анною Калінською та Анастасією Потаповою. Про це повідомив журналіст Бен Ротенберг у своєму Twitter-акаунт...