Патріарх Кирило хоче знести центр 100-тисячного міста у Підмосков'ї заради будівництва "православного Ватикану"

В адміністрації міста про плани РПЦ дізналися зі ЗМІ та сприйняли їх з подивом.

Сергієв Посад. Фото: соцмережі.

Російська православна церква запропонувала план перебудови центральної частини підмосковного Сергієва Посада і створення там «православного Ватикану». Про це стало відомо «Російській службі Бі-бі-сі», передають Патріоти України.

Зараз в центрі міста знаходяться будівля адміністрації міста, два готелі, торговий центр, парк розваг, будинок культури, критий ринок і кілька житлових будинків. Все це, згідно з планом РПЦ, планується знести. Замість цього там пропонують побудувати бібліотеку, кілька церковних установ, молодіжний центр, а також конгрес і медіа-центри.
У серпні глава церковної ради з мистецтва, архітектури і реставрації, протоієрей Леонід Калінін повідомив, що Сергієв Посад потрібно буде «очистити від радянської спадщини» і «чужого архітектурного стилю». На його думку, люди, які проживають в житлових будинках, будуть раді переселитися. Калінін розповів, що проект перебудови центру Сергієва Посада схвалений патріархом Кирилом і президентом Росії Володимиром Путіним, а також радою Сергієвої Лаври.

В кінці 2017 року проект перебудови центру міста доручили конструкторському бюро «Стрілка». Колишній мер міста Сергій Пахомов і джерело, знайоме з ходом ведення проекту, розповіли, що в плані «Стрілки» масовий знос будинків в центрі міста не планується. За словами Пахомова, планується знести кілька «жахливих будинків», але житлові будівлі в їх число не входять. Джерело при цьому уточнює, що знесення будівлі адміністрації можливе.

В адміністрації міста про плани РПЦ дізналися зі ЗМІ та сприйняли їх з подивом. «В адміністрації були здивовані, коли дізналися, що півміста планується знести. Церква планує створити православний центр, хоча спочатку йшлося про збереження історичної частини міста. Були громадські слухання, приїжджала "Стрілка" і йшла розмова про те, що можна зберегти, а не зруйнувати», - розповіло джерело в міській адміністрації.

Навіть не намагайтеся протестувати: 8 повсякденних речей, які люблять усі коти

субота, 16 жовтень 2021, 0:32

Усі коти унікальні і можуть любити чи не любити різні речі. Втім, є фундаментальні 8 речей, які характерні для 99% муркотунів. За стереотипом, більшість котів не любить купатися, пилосос, їзду в авто і собачий гавкіт. Якщо ж хтось і ставиться до цього ...

З архіву ПУ. Чоловік на карантині вирішив вирощувати картоплю, але до такого врожаю він був не готовий (фото)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 23:30

30-річний британець на ім'я Тім Аріс від нудьги на карантині почав вирощувати картоплю, моркву та інші овочі. Ось тільки до чого призведе ця затія, чоловік навіть не здогадувався, передають Патріоти України. . Копаючи город, агроном-любитель натрапив н...