"Натянем вас по самый пуп": Поет з Миколаєва написав шовіністичний вірш про українців (фото)

Віршоване "творіння" було опубліковано в соцмережі 8 травня.

Аркадій Суров. Фото:Литературный НиколаевПоет з Миколаєва Аркадій Суров опублікував сепаратистський вірш про українців на своїй сторінці "ВКонтакте". Як відомо, ця соціальна мережа заборонена в Україні. Вірш з'явився в ній 8 травня, в День пам'яті і примирення. Про це повідомляє видання NikLife, інформують Патріоти України.

Цікаво, що в Facebook теж помітили цей вірш Сурова. Користувачі мережі опублікували його в коментарях під записом про його виступ в Києво-Могилянській академії.

Там же в коментарях вказали, що поет пише, наче його акаунт зламали.

Слід наголосити, що сам поет народився в російській Пермі на Уралі. У 1970 році його сім'я переїхала в Україну, в місто Миколаїв.

"Цигарок не курив, навіть коли був на фронті": 100-річний киянин розкрив секрет свого довголіття

субота, 1 квітень 2023, 17:30

У Києві мешкає 100-річний ветеран Другої світової війни Григорій Романович Куземко, який зараз переживає нові бойові дії на території України. Він розповів, що особливого секрету довголіття немає. Про це він сказав в інтерв'ю ТСН.ua, передають Патріот...

Кепська новина для кавоманів: Ціни на каву з вершками б'ють рекорди - і це ще не кінець!

субота, 1 квітень 2023, 17:28

В Україні різко злетіли ціни на каву з вершками. Виросли всі три компоненти вартості улюбленого напою: кава, цукор і вершки, передають Патріоти України. До кінця березня зросли ціни на всі три компоненти популярного напою. Зокрема, ціни на розчинну кав...