Не хочуть помирати за "ДНР": В окупованій Горлівці збунтувалися найманці із РФ

Командування документи росіянам не повертає і вимагає брати участь в бойових діях до закінчення контрактів.

Поблизу окупованої Горлівки. Фото: РБК.

В окупованій Горлівці Донецької області контрактники з РФ, службовці в «3-ї окремої мотострілкової бригади 1-го армійського корпусу», влаштували бунт, передають Патріоти України.

Офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц) на своїй сторінці в соцмережі повідомляє, що в підрозділи 3 омсбр, яка окупувала населені пункти в районі Горлівки, недавно прибуло «молоде поповнення» з Росії. Командування відразу прийняло рішення про видачу їм «паспортів ДНР», а їхні російські документи зібрали командири підрозділів і сховали.
Однак, коли бойовики почали зазнавати втрат на цьому напрямку і отримали хорошу відповідь від українських воїнів, багато з них виявили бажання повернутися в РФ. У свою чергу, командування документи бойовикам не повертає і вимагає брати участь в бойових діях до закінчення контрактів.

Штефан уточнив: «У даний час активна група з числа бойовиків намагається підняти бунт і повернути свої документи і повернутися в РФ».

Великий обмін військовополоненими: Перші оборонці "Азовсталі" вже в Україні, подробиці їхнього звільнення (відео)

середа, 29 червень 2022, 21:42

Україна провела один з найбільших обмінів військовополоненими з початку повномасштабного російського вторгнення. Серед них значна частина захисників Маріуполя. Про це 29 червня о 18:23 повідомили в Асоціації родин захисників "Азовсталі". Обмін прокомен...