Не судіть всіх за покидьком: Українські поліцейські запустили в мережі флешмоб-вибачення "Я - бандерівець" (фото)

Правоохоронці вирішили довести, що із часів Януковича багато чого змінилося і зараз поліція - із народом.

У Національній і патрульній поліції запустили флешмоб в соцмережах "Я - бандерівець" з метою вибачитися за дії під час затримання активістів біля Подільського райвідділу поліції Києва. Зокрема, відповідні повідомлення на своїх сторінках в Facebook розмістили глава Нацполіціі Сергій Князєв, заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич, глава Департаменту патрульної поліції Євген Жуков, перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький та радник голови МВС Зорян Шкіряк, передають Патріоти України.

Відпочивав із друзями: У Варшаві шукають українського підлітка, який зник, коли пішов купатися у Віслі

понеділок, 22 червень 2026, 17:59

У польській столиці триває пошукова операція після зникнення підлітка у воді на річці Вісла. За даними медіа, він приїхав з України. Про це повідомляє Wawa Hot News 24, передають Патріоти України. Хлопець зник на правому березі Вісли перед Гданським мо...

Було так нудно? Легендарний футболіст заснув під час перегляду матчу ЧС-2026 (відео)

понеділок, 22 червень 2026, 17:47

Легендарний ексфутболіст збірної Франції Юрій Джоркаєфф заснув під час перегляду вчорашнього матчу ЧС-2026 між Іспанією та Саудівською Аравією, передають Патріоти України. В одному з епізодів на початку другого тайму камера зафіксувала у VIP-ложі стаді...