"Не треба, бл*дь, дарувати мені хом'яків. Мені на них пох*й": Мережу шокувала львів'янка, яка заморила тваринку голодом (відео)

Після викладеного цинічного відео, реакція користувачів мережі не змусила себе чекати.

Мешканка Львова Наталія заморила голодом свого хом'яка та похвалилася цим у мережі. Відповідне відео вона виклала у своєму Instagram, передають Патріоти України.

На відео чути сміх дівчини і, ймовірно, її подруги, а також лайливі слова. "Нехай йому буде кульок пухом. Хом'як "піу-піу". Він заснув вічним сном. Боже, він таким був милим ці два місяці... Він помер від голоду. А чому? Тому що не треба мені дарувати хом'яків. Мені на них по..й. Вони у мене живуть у туалеті, тому що там не чути, як він бігає. Тому й помер. Здох від голоду", - говорить Наталя на відео.

Реакція користувачів мережі не змусила себе чекати.

"На жаль, такі "люди" живуть поруч із нами і варто було б принаймні знати їх в обличчя. Ця дівчина просто замордувала голодом хом'ячка, якого їй подарували. Лише через те, що він їй був непотрібним. Крім цього вона вирішила похвалитися своєю жорстокістю... Прикро розуміти, що в цьому випадку притягнути до відповідальності буде складно, проте забезпечити відповідну репутацію все ж можливо", - зазначила Оксана Костенко, яка і зберегла скандальне відео.

"Серце розривається, бідна тварина", "а потім батьки дивуються, що їх діти бажають їм якомога швидше піти на той світ через квартиру або машину", "сьогодні хом'як - завтра дитина", "вона мерзенна", - відреагували інші користувачі в мережі.

Люди нагадали, що в Україні посилили відповідальність за жорстоке поводження з тваринами.

Пізніше дівчина відповіла на реакцію мережі та заявила, що це просто був чорний гумор. За її словами, хом'як жив у неї 1,5 року і помер не від голоду. Дівчина запевнила, що його годували дуже добре.

"По-перше, якби ви стежили раніше за моєї сторінкою, ви б зрозуміли, що у мене чорний гумор. По-друге, відчепіться... Спочатку це весело, але вже до кінця дня я втомилася від вас", - написала Наталя.

Вона заявила, що вже не вистачає часу відповідати на всі коментарі.

Обережно! На відео звучить ненормативна лексика

"Це висновок лікарів": Віталій Капранов назвав причину раптової смерті свого 56-річного брата-близнюка

четвер, 18 квітень 2024, 15:27

Український письменник та публіцист Віталій Капранов назвав причину смерті свого 56-річного брата-близнюка Дмитра, який пішов з життя 16 квітня, передають Патріоти України. Раптова смерть Дмитра Капранова стала справжнім шоком для українського суспільс...

Де і ким працюють українські біженці у Латвії: Оприлюднено офіційні дані

четвер, 18 квітень 2024, 14:58

З початку цього року в Латвії як працівники офіційно було зареєстровано 8700 громадян України. Про це із посиланням на Центральне статистичне управління країни пише Baltijas Balss, передають Патріоти України. Найчастіше громадяни України працюють у про...