Неанглійський гумор: Після отруєння Скрипалів у Солсбері пройде концерт "З Росії з любов'ю"

Концерт, який відбудеться 13 жовтня в церкві Святого Мартіна в Солсбері, рекламують постери із зображенням російського прапора і великим серцем.

Церква святого Мартіна у Солсбері. Фото: ВВС.

У Великобританії відбудеться концерт під назвою «З Росії з любов'ю». Захід пройде в Солсбері через кілька місяців після того, як в місті отруїли колишнього шпигуна Сергія Скрипаля з донькою і двох британських громадян, передають Патріоти України.

Концерт, який відбудеться 13 жовтня в церкві Святого Мартіна в Солсбері, рекламують постери із зображенням російського прапора і великим серцем. Назва концерту збігається з однойменною романом про Джеймса Бонда, вигаданого агента британської розвідки MI6.
На концерті піаністи зіграють класичні твори композиторів - Сергія Рахманінова, Петра Чайковського та Дмитра Шостаковича. Захід пройде не дуже далеко від лавки, де в березні колишнього шпигуна разом з донькою знайшли без свідомості. Одна з організаторів і виконавців концерту Джил Болтон стверджує, що виступ був запланований на рік вперед і не пов'язаний з подіями в Солсбері.

"Замість якісного лікування - ампутація кінцівок": В окупованому Маріуполі спортсмен залишився без ніг

вівторок, 5 липень 2022, 7:12

В окупованому росіянами Маріуполі не вистачає ліків. Через це місцеві жителі не отримують достатніх медичних послуг, іноді навіть позбуваються кінцівок. Про це повідомив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко, передають Патріоти України. Жителі окупо...

Перетворилась на пропутінську "блогерку": Фейки про удар окупантів по ТРЦ у Кременчуку поширювала місцева наркоторгівка

понеділок, 4 липень 2022, 22:40

Росія залучає наркокур’єрів та наркоманів для інформаційної війни. Однією з таких виявилась кременчужанка, яка поширювала відомості про те, що у зруйнованому ТРЦ "Амстор" нібито зберігалась американська зброя. Про це повідомив міський голова Кременчука...