Неанглійський гумор: Після отруєння Скрипалів у Солсбері пройде концерт "З Росії з любов'ю"

Концерт, який відбудеться 13 жовтня в церкві Святого Мартіна в Солсбері, рекламують постери із зображенням російського прапора і великим серцем.

Церква святого Мартіна у Солсбері. Фото: ВВС.

У Великобританії відбудеться концерт під назвою «З Росії з любов'ю». Захід пройде в Солсбері через кілька місяців після того, як в місті отруїли колишнього шпигуна Сергія Скрипаля з донькою і двох британських громадян, передають Патріоти України.

Концерт, який відбудеться 13 жовтня в церкві Святого Мартіна в Солсбері, рекламують постери із зображенням російського прапора і великим серцем. Назва концерту збігається з однойменною романом про Джеймса Бонда, вигаданого агента британської розвідки MI6.
На концерті піаністи зіграють класичні твори композиторів - Сергія Рахманінова, Петра Чайковського та Дмитра Шостаковича. Захід пройде не дуже далеко від лавки, де в березні колишнього шпигуна разом з донькою знайшли без свідомості. Одна з організаторів і виконавців концерту Джил Болтон стверджує, що виступ був запланований на рік вперед і не пов'язаний з подіями в Солсбері.

В Україні продають фальсифікат масла - у небезпечного продукту є дві ознаки

субота, 4 лютий 2023, 17:26

В Україні виявили фальсифікат масла. Невідомий виробник підробив продукцію фірми "Апрель". У фальсифікату є дві ознаки: замість "Апрель" на упаковці вказано помилкову назву "Фірма Апрель". Крім того, на упаковці - неправильна дата виробництва (31 берез...

РФ почала велику атаку - кинуть 170 тис., Пригожина накрили вогнем ЗСУ, Гіркін збере ПВК

субота, 4 лютий 2023, 17:10

В інтерв'ю Олені Кирик на ютуб-каналі «Сейчас» розповів, із чим пов'язаний конфлікт Пригожина та Гіркіна і чому колишній ФСБшник не поспішає вступати до лав ЧВК Вагнера. Більше того, за інформацією експерта, Стрєлков-Гіркін планує створити свою приватн...