Бійка сталася з вини п'яного інспектора так званої "державної охорони" ЛНР ". Силовик бойовиків був нетверезий, а після того, як до нього на підкріплення приїхали його товариші, вони також потрапили "під роздачу" місцевих жителів. Про це пише informator.lg.ua, передають Патріоти України.
Джерело в "МВС ЛНР" повідомляє, що інспектор отримав численні забої, підшкірні гематоми обличчя. Представник "луганської поліції", який приїхав на місце інциденту, а також інспектор "Беркута" намагалися втихомирити луганчан, проте самі були побиті і отримали удари.
Поліцейський після розборок отримав садно брови і гематому правого ока, а співробітник "Беркута" - закритий перелом носа.
Не дивлячись на те, що обидві сторони конфлікту були нетверезі, призвідниками бійки, стали саме місцеві силовики "ЛНР". Повідомляється, що після з'ясування з ними відносин, у луганчан залишилися множинні рани і удари.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...