
Групи ромів продовжують окуповувати в Києві нові місця і території. Цього разу вони розбили табір і розклали свої речі на Лисій горі. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив представник націоналістичної організації C14 Сергій Мазур, передають Патріоти України.
“Цигани знову окупували Лису гору. На цей раз їх ще більше, як і їх сміття”, – написав він, виклавши фотографії з табору. Мазур повідомив, то активісти й міська влада пред’явили ромам ультиматум залишити територію парку.
“У разі невиконання цієї вимоги їх вже по-іншому попросять піти. В рамках закону. Минулого разу цигани пішли мирно”, – додав він.



У коментарях інтернет-користувачі зазначили, що одна дитина в таборі має яскраво виражену слов’янську зовнішність. “Сказали, що документи у мамки, а вона пішла на базар”, – пояснив Мазур.
Він повідомив також, що поліція зробила фотографію малюка, а служба у справах дітей перевірить цей епізод. “А просто забирати дитину, тому що є підозри, не дозволяє закон”, – уточнив активіст.


Законодавство України чітко визначає, з якого віку підлітки можуть бути офіційно працевлаштовані, а також встановлює перелік обов’язкових умов для їхньої безпеки, передають Патріоти України з посиланням на Державну службу зайнятості. За загальним прав...
Цього літа робота української енергомережі напряму залежатиме від погодних умов та російських атак. У найближчі місяці країна може знову стикнутися з нестачею потужностей, що спричинить тимчасові перебої з електропостачанням. Можуть запровадити аварійн...