Нех#й шастать! В Україні приготували "сюрприз" для колаборантів з Криму (фотофакт)

Білборди для кримчан, які їдуть оформляти документи, встановлені на дорозі з Криму і біля центрів, де видають біометричні паспорти.

Активісти приготували "теплий" прийом для зрадників-кримчан. Фото: Фейсбук.Українські активісти підготували два типи білдбордів біля адміністративних кордонів з окупованим Кримом - одні призначені для українських кримчан, а інші - для "колабораціоністів-ватників". Про це в Facebook повідомив блогер Антон Ходза, передають Патріоти України.

Зокрема, на "українському" білборді вітають братів-кримчан, які знаходяться під окупацією, і повідомляють, що Європа відкриває перед ними двері.

У білборді російською мовою до кримчан звертаються як до зрадників і пропонують їм подорожувати лише по "Золотому кільцю" Росії, а також не забувати про "камені з неба".

Всього було становлено чотири подібних рекламних щити - на дорозі з Криму і біля центрів, де видають біометричні паспорти.

З архіву ПУ. Народні прикмети: Чому четвертого жовтня треба поважати котів і обов'язково сумлінно працювати

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:55

У цей день виконували обряди, які дозволяли сподіватися на родючий майбутній рік. У церкві 4 жовтня вшановується пам'ять Кіндрата - одного з 70 апостолів, який проповідував Слово Боже в I столітті на території Афін і носив сан єпископа, повідомляють Па...

Інтерновані до Туреччини командири 'Азову' зустрілися із сім'ями. Радіємо разом (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:30

Військові і їхні рідні не стримували емоцій, адже вперше за довгі місяці змогли обійнятися. У понеділок, 3 жовтня, командири Азова, які після російського полону, за умовами обміну, перебувають у Туреччині, змогли вперше побачитися з рідними. Нагадаємо,...