Нех#й шастать! В Україні приготували "сюрприз" для колаборантів з Криму (фотофакт)

Білборди для кримчан, які їдуть оформляти документи, встановлені на дорозі з Криму і біля центрів, де видають біометричні паспорти.

Активісти приготували "теплий" прийом для зрадників-кримчан. Фото: Фейсбук.Українські активісти підготували два типи білдбордів біля адміністративних кордонів з окупованим Кримом - одні призначені для українських кримчан, а інші - для "колабораціоністів-ватників". Про це в Facebook повідомив блогер Антон Ходза, передають Патріоти України.

Зокрема, на "українському" білборді вітають братів-кримчан, які знаходяться під окупацією, і повідомляють, що Європа відкриває перед ними двері.

У білборді російською мовою до кримчан звертаються як до зрадників і пропонують їм подорожувати лише по "Золотому кільцю" Росії, а також не забувати про "камені з неба".

Всього було становлено чотири подібних рекламних щити - на дорозі з Криму і біля центрів, де видають біометричні паспорти.

В Україні стартував другий етап проєкту видачі грошової допомоги: У Кабміні пояснили, хто може розраховувати на 16 тис. грн

понеділок, 27 березень 2023, 15:55

У лютому Міністерство у справах ветеранів України спільно з Червоним Хрестом України запустило проєкт для підтримки ветеранів, які отримали інвалідність І або ІІ групи внаслідок війни. Наприкінці лютого було отримано перші 10 тисяч заяв, передають Патр...

Найстрашніша зима позаду: Одразу у шести областях України вимикають опалення

понеділок, 27 березень 2023, 15:48

Україна успішно завершує зиму і вже в шести областях почали відключати опалення. Про це повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов у Facebook, передають Патріоти України. Таким чином, у Херсонській, Одеській, Миколаївській, Дніп...