"Севастопольський рабин розповів Путіну, як у 2013 році злісні "укри" підкинули до споруджуваної синагоги свинячу голову. Але "украми" виявилися російські громади", - емігрант із РФ

Злісними "украми" виявилися представники політичної партії "Русь единая", російської общини "Соболь", козачої "Черноморской сотни" і "Союза русского народа".

Біньямін Вольф. Фото: соцмережі.

"Севастопольський рабин, коллаборант Біньямін Вольф прославився свого часу заявою про те, що світове єврейство визнало Крим російським на тій підставі, що дівчата на ресепшні Єврейського форуму, реєструючи рабина, під його диктовку написали на бейджику "Рабин Вольф, Севастополь, Росія", - пише російський політемігрант Павло Фельдблюм на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України.

"Учора, розповідаючи Путіну, як хреново жили євреї у Криму до приходу "русского мира", і як усе змінилося сьогодні завдяки Путіну-батюшці, він згадав про свинячу голову, яку злісні "укри" підкинули на місце синагоги, яку будували 2013 року.

Я звернувся до Google і був просто шокований, почитавши матеріали прес-конференції рабина Вольфа від 29 жовтня 2013 року. Злісними "украми" виявилися представники політичної партії "Русь единая", російської общини "Соболь", козачої "Черноморской сотни" і "Союза русского народа".

Ось що повідомляв тоді інформаційний ресурс "Релігія в Україні": "Рада севастопольської єврейської релігійної громади виступила з офіційною заявою, в якій засудила акції російських громад міста проти будівництва синагоги, а також відкинула звинувачення у сектантстві, які лунають на адресу місцевих юдеїв із боку низки кримських проросійських політичних партій, громадських організацій та ЗМІ".

Головний рабин Севастополя Біньямін Вольф сказав зокрема: "Це фашисти, точно такі самі, які раніше різали євреїв. Вони не потрібні Севастополю, який воював проти фашистів". Завіса".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Популизм и идиотия нас убьют скорее, чем естественная мутация вирусов", - Бабченко

вівторок, 25 лютий 2020, 15:56

"Скажите, а настоящую зиму вы тоже все еще ждете, да? Четыре дня до весны осталось, однако. Эх, похоже, не вымереть нам от коронавируса. Ща солнышко выйдет - и все ваши вирусы проультрафиолетит", - пише у своєму блозі Аркадій Бабченко, передають Патріо...

"Хотят ли русские войны?": "Путинская правящая клика - это не банальные коррупционеры и воры. Это коррупционеры и воры, возомнившие себя вершителями судеб человечества", - Піонтковський

вівторок, 25 лютий 2020, 15:26

"Сегодня невозможно не видеть, что режим Путина достраивает в России автократическую систему, основанную на всевластии и бесконтрольности правящей "элиты", на бесправии и полной зависимости простых граждан от новых "хозяев жизни". На произволе, полицей...