"Севастопольський рабин розповів Путіну, як у 2013 році злісні "укри" підкинули до споруджуваної синагоги свинячу голову. Але "украми" виявилися російські громади", - емігрант із РФ

Злісними "украми" виявилися представники політичної партії "Русь единая", російської общини "Соболь", козачої "Черноморской сотни" і "Союза русского народа".

Біньямін Вольф. Фото: соцмережі.

"Севастопольський рабин, коллаборант Біньямін Вольф прославився свого часу заявою про те, що світове єврейство визнало Крим російським на тій підставі, що дівчата на ресепшні Єврейського форуму, реєструючи рабина, під його диктовку написали на бейджику "Рабин Вольф, Севастополь, Росія", - пише російський політемігрант Павло Фельдблюм на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України.

"Учора, розповідаючи Путіну, як хреново жили євреї у Криму до приходу "русского мира", і як усе змінилося сьогодні завдяки Путіну-батюшці, він згадав про свинячу голову, яку злісні "укри" підкинули на місце синагоги, яку будували 2013 року.

Я звернувся до Google і був просто шокований, почитавши матеріали прес-конференції рабина Вольфа від 29 жовтня 2013 року. Злісними "украми" виявилися представники політичної партії "Русь единая", російської общини "Соболь", козачої "Черноморской сотни" і "Союза русского народа".

Ось що повідомляв тоді інформаційний ресурс "Релігія в Україні": "Рада севастопольської єврейської релігійної громади виступила з офіційною заявою, в якій засудила акції російських громад міста проти будівництва синагоги, а також відкинула звинувачення у сектантстві, які лунають на адресу місцевих юдеїв із боку низки кримських проросійських політичних партій, громадських організацій та ЗМІ".

Головний рабин Севастополя Біньямін Вольф сказав зокрема: "Це фашисти, точно такі самі, які раніше різали євреїв. Вони не потрібні Севастополю, який воював проти фашистів". Завіса".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Червону Руту не шукай вечорами...": В Яких Карпатах шукав натхнення Володимир Івасюк

четвер, 20 червень 2019, 7:10

«Червона рута» давно стала неформальним гімном футбольної громадськості України. Лілія Івасюк, на своїй сторінці у Фейсбук порадувала світлиною прекрасного цвітіння червоної рути у Карпатах, передають Патріоти України. Можливо, саме таке видовище насті...

Хочеться на заробітки у Чехію? Треба знати ким йти працювати, щоб отримати гарний прибуток

четвер, 20 червень 2019, 6:55

Українка розповіла, хто в Чехії отримує найбільшу зарплату. Зокрема, у Празі офіціанти отримують $1,5 тис. Ще стільки ж можуть мати чайових. "Це місячний заробіток у звичайній піцерії чи кафе у центрі столиці. Якщо порівняти, то в Україні разом з чайов...