Несподівано: Ольга Фреймут назвала батька своєї дитини

Оля і Володимир назвали сина Валерієм.

Ольга Фреймут назвала ім'я батька своєї дитини. Фото: edinstvennaya.ua.

Звичайно ж, багато хто замислювався, як довго Ольга Фреймут буде тримати інтригу, приховуючи ім'я батька своєї дитини. Але телезірка виявилася милостивою. Не минуло й місяця, як Ольга на весь Фейсбук зізналася: цей щасливець - гендиректор «Нового каналу» Володимир Локотко, пишуть Патріоти України з посиланням Нескучные новости і публікують пост Ольги в Фейсбуці:

"Сьогодні нарешті можу поділитися з вами сокровенним. Цієї суботи у Лаврі от. Мілентій охрестив нашого сина. Тепер у нього є персональний Янгол-Охоронець. Назвали хлопчика Валерієм.
Батько - Володимир Локотко. Ми щасливі разом. Телебачення конкурентне, але я рада, що любов об'єднує .
Дякую всім , хто ці довгі місяці був поруч. Ваша любов така сильна, що я майже відчувала її на дотик. Усім бажаю радості материнства. Люблю вас..."

Захоплені Олині шанувальники відразу ж розсипалися в побажаннях молодій матусі і малюкові здоров'я і щастя.

Патріоти України приєднуються до привітань і бажають, щоб малюк ріс здоровим і щасливим на радість своїм батькам!

Відомого батюшку-співуна з "1+1", котрий поносив героїв Небесної сотні, зсадили з потягу, котрий прямував за кордон

субота, 25 травень 2024, 7:15

Переможця проєкту «Голос країни-7» священника Московської церкви Олександра Клименка не випустили за кордон через відсутність його даних в системі «Оберіг». Сам батюшка у себе в Facebook переконує, що виконав всі необхідні процедури для оформленні дозв...

Виплати скасують: Чому переселенцям можуть відмовити у допомозі в Україні

субота, 25 травень 2024, 6:56

У виплатах допомоги внутрішньо-переміщеним особам (ВПО) можуть відмовити у разі, якщо громаду виключено зі списку бойових дій або тимчасово окупованих територій, або якщо переселенці відсутні за місцем обліку або виїхали за кордон на постійне проживанн...