Несподівано: У Польщі перехрестя назвали на честь генерала армії УНР

Після підписання Варшавського договору дивізія Марка Безручка разом із польською армією почала наступ на Київ під час радянсько-польської війни.

Перехрестя Марка Безручка у Польщі. Фото: Твіттер.

Сьогодні у польському Вроцлаві відкрили перехрестя, якому присвоїли ім'я генерала армії УНР Марка Безручка. Про це у своєму Twitter повідомив посол України у Польщі Андрій Дещиця, передають Патріоти України.

"Сьогодні у Вроцлаві офіційно відкрито кругове перехрестя, якому надано ім'я генерала армії УНР Марка Безручка", – написав український дипломат.

Безручко з 1920 року був командиром шостої стрілецької дивізії січових стрільців, яка брала участь у першому Зимовому поході. Після підписання Варшавського договору дивізія Марка Безручка разом із польською армією почала наступ на Київ під час радянсько-польської війни. 7 травня 1920 року дивізія Безручка разом із польськими частинами зайняла Київ. Наприкінці 1920 року очолював військову місію і штаб Армії УНР у Варшаві. Його поховали на православному кладовищі у Варшаві.

Голова Консультативної місії ЄС розповів, що в Україні краще, ніж в Європі

середа, 31 травень 2023, 0:30

Голова Консультативної місії Євросоюзу Антті Хартікайнен похвалив рівень послуг в Україні та невисокі ціни. Про переваги життя у Києві Ханртікайнен розповів в інтерв'ю, передають Патріоти України. Посадовець розповів, що можливе в Україні та неможливе ...

Дзвінки неможливі: У роботі одного із мобільних операторів України стався масштабний збій

вівторок, 30 травень 2023, 23:30

В Україні у мобільного оператора Vodafone у вівторок, 30 травня, стався масштабний збій. Користувачі скаржаться на відсутність покриття. Про це йдеться в офіційному повідомленні Vodafone, передають Патріоти України. Клієнти мобільного оператора нарікаю...