Незабаром закінчаться гроші: У КМДА повідомили, на скільки вистачить ресурсів для роботи столичного метро

Разом з тим, Київський метрополітен не планує підвищувати вартість проїзду у підземці.

Київський метрополітен працює за рахунок накопичених ресурсів. Ілюстрація:https://www.ukrinform.ua/Накопичених ресурсів "Київського метрополітену" вистачить ще на місяць роботи.Про це заявив очільник Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель, повідомляють Патріоти України з посиланням на 44.ua.

Він пояснив, що зараз столичне метро працює за рахунок накопичених ресурсів.

"В таких умовах підземка може пропрацювати не більше місяця, оскільки шостого числа кожного місяця працівникам підприємства потрібно виплачувати заробітну плату, а рухомий склад не може виїхати на лінію без планового огляду, який також вимагає витрат", - наголосив Майзель.

За його словами, наразі влада Києва та КМДА намагаються зробити все можливе, щоб не допустити реалізації песимістичних варіантів розвитку ситуації.

Майзель також додав, що наразі столичний метрополітен не планує підвищувати вартість проїзду у підземці.

В повітрі нестерпний запах пожежі: Київ та Вишгород задихаються від смогу, що відбувається в атмосфері Київщини (відео)

субота, 27 червень 2026, 19:29

У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...

Last Dance - Умови відходу для легенди боксу: Усик збереже один чемпіонський титул і завершить кар'єру в США

субота, 27 червень 2026, 18:47

Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...