Накопичених ресурсів "Київського метрополітену" вистачить ще на місяць роботи.Про це заявив очільник Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель, повідомляють Патріоти України з посиланням на 44.ua.
Він пояснив, що зараз столичне метро працює за рахунок накопичених ресурсів.
"В таких умовах підземка може пропрацювати не більше місяця, оскільки шостого числа кожного місяця працівникам підприємства потрібно виплачувати заробітну плату, а рухомий склад не може виїхати на лінію без планового огляду, який також вимагає витрат", - наголосив Майзель.
За його словами, наразі влада Києва та КМДА намагаються зробити все можливе, щоб не допустити реалізації песимістичних варіантів розвитку ситуації.
Майзель також додав, що наразі столичний метрополітен не планує підвищувати вартість проїзду у підземці.
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...