Незабаром закінчаться гроші: У КМДА повідомили, на скільки вистачить ресурсів для роботи столичного метро

Разом з тим, Київський метрополітен не планує підвищувати вартість проїзду у підземці.

Київський метрополітен працює за рахунок накопичених ресурсів. Ілюстрація:https://www.ukrinform.ua/Накопичених ресурсів "Київського метрополітену" вистачить ще на місяць роботи.Про це заявив очільник Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель, повідомляють Патріоти України з посиланням на 44.ua.

Він пояснив, що зараз столичне метро працює за рахунок накопичених ресурсів.

"В таких умовах підземка може пропрацювати не більше місяця, оскільки шостого числа кожного місяця працівникам підприємства потрібно виплачувати заробітну плату, а рухомий склад не може виїхати на лінію без планового огляду, який також вимагає витрат", - наголосив Майзель.

За його словами, наразі влада Києва та КМДА намагаються зробити все можливе, щоб не допустити реалізації песимістичних варіантів розвитку ситуації.

Майзель також додав, що наразі столичний метрополітен не планує підвищувати вартість проїзду у підземці.

В Україні відчутно переписали тарифи на комуналку: Ось на яку послугу найбільше

понеділок, 22 червень 2026, 14:32

В Україні сповільнилося зростання цін – у травні 2026 року річний рівень інфляції склав 8,2% проти 8,6% у квітні. Однак комунальні послуги здорожчали. За рік – з травня 2025-го по травень 2026-го – тарифи зросли загалом на 2,1%, тоді як у квітні було 1...

Не весь стаж зарахують до пенсії: У чому причина і що треба знати

понеділок, 22 червень 2026, 14:18

Українці продовжують отримувати пенсії та інші соціальні виплати, однак вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію за віком щороку поступово зростають. У Пенсійному фонді України пояснили, чим відрізняються трудовий і страховий стаж, а також який ...