Накопичених ресурсів "Київського метрополітену" вистачить ще на місяць роботи.Про це заявив очільник Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель, повідомляють Патріоти України з посиланням на 44.ua.
Він пояснив, що зараз столичне метро працює за рахунок накопичених ресурсів.
"В таких умовах підземка може пропрацювати не більше місяця, оскільки шостого числа кожного місяця працівникам підприємства потрібно виплачувати заробітну плату, а рухомий склад не може виїхати на лінію без планового огляду, який також вимагає витрат", - наголосив Майзель.
За його словами, наразі влада Києва та КМДА намагаються зробити все можливе, щоб не допустити реалізації песимістичних варіантів розвитку ситуації.
Майзель також додав, що наразі столичний метрополітен не планує підвищувати вартість проїзду у підземці.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...