Неземна краса: У Японії відкрили сезон цвітіння сакури (фото)

Незважаючи на те, що в цьому році весна в Країну сонця, що сходить, прийшла раніше на цілий місяць, офіційно сезон цвітіння сакури стартував 21 березня.

В Японії зацвіла сакура. Фото: Обозреватель.

Сезон цвітіння сакури в Японії офіційно стартував - на спеціальному контрольному дереві з'явилися перші квіти. Причому, за словами фахівців, це знову, як і торік, відбулося на п'ять днів раніше терміну, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У вівторок вранці, 21 березня, інспектор метеорологічного управління Японії відвідав синтоїстський храм Ясукуні в Токіо, де і росте те саме дерево, після чого офіційно оголосив про початок сезону цвітіння сакури.

У Чехії зміниться порядок та обсяг допомоги українським біженцям. Всі подробиці

субота, 1 квітень 2023, 7:29

В Чехії з 1 квітня набирають чинності нові положення закону Lex Ukrajina V, які стосуються українських біженців. Йдеться про зміни виплат, медичного страхування та соціального житла, повідомляє proukrainu.blesk.cz. Затверджені зміни впроваджуються у дв...

"Кулі будуть не страшні": Російським "мобікам" видали "свічки для захисту" і порадили запалювати їх просто в бою (фото)

субота, 1 квітень 2023, 7:20

У Пермському краї (РФ) мобілізованим на злочинну війну проти України видають свічки, які нібито мають захистити солдатів. Мовляв, вони допоможуть "вигнати злих духів" і відвернути кулі, передають Патріоти України. Скільки саме таких "свічок для захисту...