Незвична причина: Митрополит Московської церкви боїться, що, якщо перейде до ПЦУ, то купуватиме миро за валюту

Митрополит Черкаський і Канівський УПЦ МП Софроній заявив, що раніше він щороку їздив у Москву і брав по два літри мира безкоштовно.

Митрополит Софроній. Ілюстрація: Главком.

Митрополит Черкаський і Канівський УПЦ Софроній в інтерв'ю пояснив, що його поки що стримує від переходу до Православної церкви України, передають Патріоти України.

Проукраїнський єпископ боїться, що у новій церкві він потрапить у ще більшу залежність, ніж зараз УПЦ МП залежить від Москви. Зокрема митрополит Софроній висловив непокоєння, що якщо перейде до Української церкви, то купуватиме миро за валюту.

«Коли я у Москві брав миро, а це недешева штука, щоби ви знали, їх до 12 різних видів. Щороку я їздив і брав по два літри мира. У мене за це ніхто ніколи не брав ані копійки, я нікому нічого не давав. А тепер, щоби мені взяти миро у Греції (мається на увазі Константинополь), то я повинен буду їхати туди. А це ж дорога і даватимуть мені миро не за одну гривню, а за євро чи за долари. А це немало. Якщо велика єпархія, багато витрат на хрещення, то не знаю, чи мені вистачить два літри на один чи два роки» - пояснив він.

Джерело: Главком

Хіти тижня. "Какая разница?": Священик зі Слов'янська, який благословляв Гіркіна, тепер у пошані у Нацполіції (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 17:30

Олег Хижняков досі залишається настоятелем храму Святого Духа у Слов’янську. Протоієрей УПЦ МП Олег Віталійович Хижняков з міста Слов’янська Донецької області, що 2014 року освячував бойові прапори російського диверсанта, ватажка бойовиків "ДНР" Ігоря ...

Порівняв зі свинями: Український прикордонник образив ЗСУ

неділя, 20 вересень 2020, 16:39

Ігор Шарун на відео порівняв військовослужбовців ЗСУ зі свинями й виклав його в соцмережі. Український прикордонник Ігор Шарун опублікував у соціальній мережі ТікТок відео, на якому порівняв воїнів Збройних сил України зі свинями. Публікація з образами...