Ні совісті, ні поваги: На Львівщині вандали поглумилися над пам'ятником великому Кобзареві (фотофакт)

У поліції зареєстрували факт вандалізму і проводять дослідчу перевірку з метою встановлення зловмисників.

Фото:FacebookУ місті Стрий на Львівщині вандали зруйнували частину пам'ятника Тарасу Шевченку, який встановлений в однойменному парку. Про це в Facebook пише Ігор Зінкевич і публікує фото з місця події, інформують Патріоти України.

"м. Стрий парк ім. Т.Г. Шевченка. Поліція виявила відбиту голову (на місці не виявлено) пам’ятнику Т. Шевченку. Як жаль, що в деяких осіб не має ні совісті, ні гордості до людей, які дали і творили історію України!", - пише він.

У поліції зареєстрували факт вандалізму і проводять дослідчу перевірку з метою встановлення зловмисників. Слід відзначити, що цей пам'ятник Шевченку виконаний з бронзи і був встановлений у місті в 1958 році.

Хіти тижня. Вийшла заміж не за того іноземця: Жінка місяць переховується в українському посольстві від свого чоловіка

середа, 19 вересень 2018, 4:00

Українка стала жертвою насильства з боку чоловіка-іранця, і вже місяць живе у посольстві України в Тегерані. Українка, яка стала жертвою насильства з боку чоловіка-іранця, місяць живе у посольстві України в Тегерані. Іранська сторона не дає їй дозволу ...

Хіти тижня. Улюблений актор Путіна закликав росіян брати дітей в охапку та тікати з РФ

середа, 19 вересень 2018, 2:00

Панін зазначив, що такий народ, який сьогодні населяє територію Росії заслуговує той уряд, ту владу, яка сьогодні знаходиться в Кремлі. Він зазначив, що у адекватних людей поки що ще є шанс - взяти своїх дітей, взяти найнеобхідніші речі і втекти з краї...