
В Антарктиді вперше пройде гей-парад, в ньому візьмуть участь 10 осіб, повідомляють Патріоти України.
Захід організовують співробітники найбільшої американської полярної станції Мак-Мердо Еван Таунсенд (Evan Townsend) і Шон Уолдрон (Shawn Waldron). Вони зізналися, що знайти учасників було досить легко: «У нас було кілька заходів для ЛГБТ-людей, і вони туди приходили. До того ж, оскільки тут мало людей, вирахувати їх не було складно».
Парад пройде в червні, так як в цей місяць по всій території США проходять гей-паради. В цей час в Антарктиді полярна зима, тому на станції залишилося тільки 133 людини, тоді як з грудня по лютий там працює близько 900 співробітників. Організатори остаточно не вирішили, що увійде в програму заходу, але вони припускають, що влаштують гей-бар і нічний показ фільмів, а також пройдуть по головному будинку станції з прапорами.
У квітні перед настанням полярної ночі Таунсенд і його однодумці зробили фотографію з райдужним прапором - символом ЛГБТ-спільноти. У 2016 році в Антарктиді вперше був встановлений веселковий прапор активістами з організації Planting Peace, які оголосили її «першим дружнім до ЛГБТ материком».
Кримський міст може впасти навіть і без втручання Сил оборони України. Його запросто можуть зруйнувати землетруси, які час від часу трапляються в цьому регіоні. Про це в коментарі РБК-Україна розповів сейсмолог Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НА...
В автомагазинах Москви закінчилися каністри для бензину, попри всі заклики не наливати паливо у додаткову тару. Ємності скуповують спекулянти і перепродують задорого, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. . Зазначається, що за останні тиж...