Ніяких меж немає: Геї дісталися Антарктиди

Організатори вирішили провести гей-парад ще й на холодному материку.

В Антарктиді вперше пройде гей-парад, в ньому візьмуть участь 10 осіб, повідомляють Патріоти України.

Захід організовують співробітники найбільшої американської полярної станції Мак-Мердо Еван Таунсенд (Evan Townsend) і Шон Уолдрон (Shawn Waldron). Вони зізналися, що знайти учасників було досить легко: «У нас було кілька заходів для ЛГБТ-людей, і вони туди приходили. До того ж, оскільки тут мало людей, вирахувати їх не було складно».

Парад пройде в червні, так як в цей місяць по всій території США проходять гей-паради. В цей час в Антарктиді полярна зима, тому на станції залишилося тільки 133 людини, тоді як з грудня по лютий там працює близько 900 співробітників. Організатори остаточно не вирішили, що увійде в програму заходу, але вони припускають, що влаштують гей-бар і нічний показ фільмів, а також пройдуть по головному будинку станції з прапорами.

У квітні перед настанням полярної ночі Таунсенд і його однодумці зробили фотографію з райдужним прапором - символом ЛГБТ-спільноти. У 2016 році в Антарктиді вперше був встановлений веселковий прапор активістами з організації Planting Peace, які оголосили її «першим дружнім до ЛГБТ материком».

Отримано грізне попередження: Керченський міст може впасти будь-якої миті - експерт

середа, 24 червень 2026, 21:37

Кримський міст може впасти навіть і без втручання Сил оборони України. Його запросто можуть зруйнувати землетруси, які час від часу трапляються в цьому регіоні. Про це в коментарі РБК-Україна розповів сейсмолог Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НА...

Паливна паніка набирає оберти: У Москві розмели з магазинів та складів каністри для бензину

середа, 24 червень 2026, 21:09

В автомагазинах Москви закінчилися каністри для бензину, попри всі заклики не наливати паливо у додаткову тару. Ємності скуповують спекулянти і перепродують задорого, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. . Зазначається, що за останні тиж...