
В Антарктиді вперше пройде гей-парад, в ньому візьмуть участь 10 осіб, повідомляють Патріоти України.
Захід організовують співробітники найбільшої американської полярної станції Мак-Мердо Еван Таунсенд (Evan Townsend) і Шон Уолдрон (Shawn Waldron). Вони зізналися, що знайти учасників було досить легко: «У нас було кілька заходів для ЛГБТ-людей, і вони туди приходили. До того ж, оскільки тут мало людей, вирахувати їх не було складно».
Парад пройде в червні, так як в цей місяць по всій території США проходять гей-паради. В цей час в Антарктиді полярна зима, тому на станції залишилося тільки 133 людини, тоді як з грудня по лютий там працює близько 900 співробітників. Організатори остаточно не вирішили, що увійде в програму заходу, але вони припускають, що влаштують гей-бар і нічний показ фільмів, а також пройдуть по головному будинку станції з прапорами.
У квітні перед настанням полярної ночі Таунсенд і його однодумці зробили фотографію з райдужним прапором - символом ЛГБТ-спільноти. У 2016 році в Антарктиді вперше був встановлений веселковий прапор активістами з організації Planting Peace, які оголосили її «першим дружнім до ЛГБТ материком».
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...