Ніяких меж немає: Геї дісталися Антарктиди

Організатори вирішили провести гей-парад ще й на холодному материку.

В Антарктиді вперше пройде гей-парад, в ньому візьмуть участь 10 осіб, повідомляють Патріоти України.

Захід організовують співробітники найбільшої американської полярної станції Мак-Мердо Еван Таунсенд (Evan Townsend) і Шон Уолдрон (Shawn Waldron). Вони зізналися, що знайти учасників було досить легко: «У нас було кілька заходів для ЛГБТ-людей, і вони туди приходили. До того ж, оскільки тут мало людей, вирахувати їх не було складно».

Парад пройде в червні, так як в цей місяць по всій території США проходять гей-паради. В цей час в Антарктиді полярна зима, тому на станції залишилося тільки 133 людини, тоді як з грудня по лютий там працює близько 900 співробітників. Організатори остаточно не вирішили, що увійде в програму заходу, але вони припускають, що влаштують гей-бар і нічний показ фільмів, а також пройдуть по головному будинку станції з прапорами.

У квітні перед настанням полярної ночі Таунсенд і його однодумці зробили фотографію з райдужним прапором - символом ЛГБТ-спільноти. У 2016 році в Антарктиді вперше був встановлений веселковий прапор активістами з організації Planting Peace, які оголосили її «першим дружнім до ЛГБТ материком».

В Україні змінюють систему соцвиплат: Ось хто тепер отримає більше грошей

четвер, 25 червень 2026, 22:52

Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...

Працівники найбільшої мережі АЗС в анексованому Криму благають Путіна врятувати бізнес і робочі місця через удари ЗСУ

четвер, 25 червень 2026, 22:40

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...