Нова 1000-гривнева купюра: Українці пропонують свої варіанти дизайну

Серед кандидатів чимало неочікуваних особистостей - Віктор Янукович, Юлія Тимошенко, Степан Бандера і навіть Гітлер.

В Україні скоро з'явиться 1000-гривнева купюра. Фото: Антикор.Новина про те, що Національний банк України надрукував нові купюру номіналом 1000 гривень, викликала бурхливу реакцію українців в соцмережах, результатом чого стали нові варіанти зображень на них, пишуть Патріоти України.

Так в користувачі Twitter запропонували друкувати на нових гривнях екс-президента Віктора Януковича разом з Юлією Тимошенко, Адольфа Гітлера та Степана Бандеру.Як повідомляли Патріоти України, раніше в ЗМІ вже потрапляла інформація про наміри влади ввести купюри номіналом в тисячу гривень.

Повідомлялося, що на купюрах можуть бути зображеніПантелеймон Куліш або академік Вернадський.

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...

"Некрасиво нападати на іншу країну": У США вболівальницю з прапором України змусили залишити турнір з тенісу (відео)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:14

В американському Цинциннаті вболівальницю з українським прапором змусили залишити трибуни тенісного турніру WTA 1000 під час матчу між росіянками Анною Калінською та Анастасією Потаповою. Про це повідомив журналіст Бен Ротенберг у своєму Twitter-акаунт...