Нова 1000-гривнева купюра: Українці пропонують свої варіанти дизайну

Серед кандидатів чимало неочікуваних особистостей - Віктор Янукович, Юлія Тимошенко, Степан Бандера і навіть Гітлер.

В Україні скоро з'явиться 1000-гривнева купюра. Фото: Антикор.Новина про те, що Національний банк України надрукував нові купюру номіналом 1000 гривень, викликала бурхливу реакцію українців в соцмережах, результатом чого стали нові варіанти зображень на них, пишуть Патріоти України.

Так в користувачі Twitter запропонували друкувати на нових гривнях екс-президента Віктора Януковича разом з Юлією Тимошенко, Адольфа Гітлера та Степана Бандеру.Як повідомляли Патріоти України, раніше в ЗМІ вже потрапляла інформація про наміри влади ввести купюри номіналом в тисячу гривень.

Повідомлялося, що на купюрах можуть бути зображеніПантелеймон Куліш або академік Вернадський.

"Ведуть на бійню, як бичка на мотузці".Відома російська актриса "накинулася" з образами на Зеленського

четвер, 23 березень 2023, 12:14

Народна артистка РФ, зірка фільму "Москва сльозам не вірить" Раїса Рязанова образила президента України Володимира Зеленського, який залишився у "військовій" країні. Путіністка в програмі "Життя і доля" заявила, що Зеленським керують "нелюди і козли". ...

"Якщо пекло існує, кожен з вас, г*внюки, буде мучитися вічність": У будинок відомої української моделі влучила ракета (фото)

четвер, 23 березень 2023, 11:45

Українська модель Юлія Ратнер поділилася трагічною новиною - в її будинок в Запоріжжі влучила ворожа ракета. 22 березня Росія випустила по Україні ракети, в тому числі й на рідне місто моделі, передають Патріоти України. На щастя, в цей момент Ратнер н...