За даними епідіомоніторингу в "ДНР" у січні 2017 року було зареєстровано понад 25 тис. випадків захворювання на туберкульоз. Ще 12 тис. випадків захворювань на вірусні респіраторні інфекції. Від ускладнень ГРВІ було зафіксовано понад 40 смертей. Про це йдеться в заяві "головлікаря ДНР" Мозгового та членів "комітету з конкурсних закупівель", повідомляють Патріоти України з посиланням на УНІАН.
"Захворюваність на туберкульоз і супутніми захворюваннями зросла на 54%. Летальних випадків зафіксовано понад 75. Загострення епідситуації в прикордонних районах в першу чергу обумовлено тим, що серед військовослужбовців зросла кількість колишніх ув'язнених "республіканських" колоній з відкритою формою туберкульозу. Неконтрольовані виїзди таких інфікованих військовослужбовців в міста "республіки" різко загострює захворюваність серед населення цих міст", - кажуть" епідеміологи ДНР ".
Лікарі "ДНР" рекомендують "ввести на території республіки строгий карантин, обмежити пересування і виїзди військовослужбовців у міста".
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...