Нові можливості соцмереж: Facebook тестує повідомлення, що самі знищуються, - ЗМІ

В налаштуваннях соцмережі повинен з'явитися пункт, згідно з яким можна автоматично знищувати повідомлення через 1 хвилину, 15 хвилин, 1 годину, 4 години або добу.

Facebook тестує повідомлення, що самі знищуються. Ілюстрація: news vid.ru.

Соціальна мережа Facebook тестує функцію самознищення повідомлень. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Соцмережа тестує зникаючі повідомлення у Франції з листопада 2015 року. Як уточнюють ЗМІ, Facebook розширив аудиторію, яка опробовує нову функцію.

В налаштуваннях повинен з'явитися пункт, згідно з яким можна автоматично знищувати повідомлення через 1 хвилину, 15 хвилин, 1 годину, 4 години або добу. Facebook також працює над додатком, який дозволить обмінюватися фотографіями, відеозаписами і прямими трансляціями.

Попереднім великим нововведенням в Facebook були п'ять можливих реакцій на пости, альтернативних "лайку". Соціальна мережа Facebook була заснована в 2004 році. Сьогодні вона є найпопулярнішою в світі, число її користувачів становить більше 1,5 млрд.

В Україну повертаються морози: Синоптики назвали дату, коли похолоднішає та засніжить

субота, 25 березень 2023, 12:28

З понеділка, 27 березня, в Україні погіршиться погода. Спочатку негода охопить західну частину , а згодом розповсюдиться по всій країні. Про це розказала синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. За її даними, температура повітря впродовж 2...

Звільняв Куп'янськ і воював за Бахмут: Окупанти вбили добровольця з Франції, у нього лишилося двоє дітей

субота, 25 березень 2023, 11:50

Російські окупанти вбили 29-річного француза Кевіна Давида, який рік захищав Україну на фронті у складі "Іноземного легіону". Про це повідомили у підрозділі французьких добровольців Task Force Baguette, передають Патріоти України. Кевін загинув у боях ...