Новий сервіс: Програміст з Києва створив бота для тих, хто не хоче стояти в черзі за закордонним паспортом (фото)

Бот перевіряє наявність вільних місць в онлайн-черзі у відділеннях міграційної служби України кожні три хвилини.

Оформлення біометричного паспорта. Ілюстрація:http://vikka.ua/

Програміст із Києва Антон створив Telegram-бота iGov, який знаходить вільне місце в черзі на оформлення закордонного паспорта. Про це йдеться на сайті AIN, передають Патріоти України.

Бот перевіряє наявність вільних місць в онлайн-черзі у відділеннях міграційної служби кожні три хвилини. На даний момент він працює в восьми містах: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків, Миргород, Тернопіль, Хмельницький.

Бот може моніторити місця у всіх представництва ДМСУ в обраному місті або перевіряти конкретне, якщо ви хочете оформляти закордонний паспорт недалеко від будинку.

"Нещодавно я зіткнувся з проблемою черги в ДМСУ при оформленні паспорта. Така ж проблема виникла у друзів. В той же день я потрапив в обговорення на Facebook, де хтось написав, що хоче бота для моніторингу місць в черзі", – розповів Антон. На створення самого бота розробник витратив чотири години.

За його словами, є офіційний алгоритм, за яким з’являються нові місця в черзі на оформлення закордонного паспорта (в 7 ранку і 00:00 годин), але іноді місце може звільнитися в будь-який інший час. Тому бот вирішує проблему в першу чергу нетерплячих користувачів.

Як тільки бот знайде місце, він повідомить про це користувачеві і запропонує записатися. Якщо час вам не підходить, моніторинг можна продовжити.

Бот використовує всі дані сервісу онлайн-доступу до держпослуг iGov і, за словами Антона, керівник платформи Дмитро Дубілет схвалив однойменного бота.

У майбутньому Антон планує розширити список можливостей бота, зокрема додати опцію записи в чергу безпосередньо через нього. А поки при натисканні на кнопку запису бот переводить користувача до відповідного розділу на майданчику iGov, де він зможе оформити запис після авторизації в системі.

Хто з українців отримає надбавку до пенсії у жовтні: Озвучено суми та кому виплатять

вівторок, 3 жовтень 2023, 11:22

У жовтні деякі категорії українців можуть отримати надбавку до пенсії. Зокрема, додаткові кошти передбачені через досягнення певного віку чи потребу в догляді. Наприклад, громадяни, яким виповнилося 80 років і більше, можуть отримати до 570 грн, переда...

Бумеранг: У РФ колишній "вагнерівець" після повернення з України заживо спалив кількох людей

вівторок, 3 жовтень 2023, 10:50

У Красноярському краї РФ екснайманець ПВК "Вагнер", який повернувся з війни проти України, підпалив будинок із людьми. Унаслідок пожежі загинули двоє людей. Про це повідомляють російські Telegram-канали, передають Патріоти України. Інцидент стався в се...