Держміграційна служба в Україні перевірить всі факти отримання громадянства з 1991 року

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підкреслив, що такі факти, а також незаконне прискорення процедур - це неприпустима дискредитація роботи ДМС.

Ілюстрація:Слово і Діло

Державна міграційна служба почала перевірку на предмет підстав надання особам громадянства України за всі роки незалежності. Про це глава ДМС Максим Соколюк повідомив під час щорічної підсумкової колегії МВС, передають Патріоти України з посиланням на LIGA.net.

За його словами, в Україні вже зафіксовані випадки, коли суди приймають рішення про надання громадянства на підставі фейкових довідок про проживання в Україні до моменту проголошення її незалежності.

"Розпочато роботу з перевірки підстав для отримання українського громадянства за всі роки незалежності. Окрему увагу ми будемо приділяти отриманню громадянства на підставі рішень судів за фактом проживання в Україні до 1991 року", - розповів Соколюк.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підкреслив, що такі факти, а також незаконне прискорення процедур - це неприпустима дискредитація роботи ДМС.

"Ми з цим миритися не будемо. Така робота не тільки що розпочата, вона досить давно проводиться. Я думаю, що ви всі будете свідками висновків, які ми зробимо. Має бути серйозна кадрова робота", - заявив глава МВС.

Він додав, що необхідно буде відстежити походження схем і тих, хто за ними вже отримав громадянство, а також вжити заходів, щоб закрити такі лазівки.

"Це не якісь системні ситуації або великі цифри. Але що стосується громадянства України, тут повинна бути скеля, через яку ніхто не повинен пройти. Тільки за законом", - сказав Аваков.

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...

Укргідрометцентр уточнив прогноз погоди на неділю, 9 квітня

неділя, 9 квітень 2023, 5:55

У неділю, 9 квітня, погода буде хмарною з проясненнями. У переважній частині країни практично весь день дощитиме, подекуди з грозою. Температура в Україні коливатиметься від 7° морозу вночі до 15° тепла вдень. Про це повідомив Український гідрометеорол...