
Зарплати з початку цього року в окупованому Луганську дають частинами, а співробітників так званої поліції і бюджетників попередили про можливі затримки виплат зарплат. Про це повідомляє LIGA.net, інформують Патріоти України.
"Раніше ми отримували все відразу, без авансу, одним платежем, а зараз дали частину -25-30% і сказали, що наступні надходження поки не чекайте, звичайно, важко так виживати", - повідомив учитель однієї зі шкіл Луганська Микола.
Він додав, що проблеми з виплатою зарплат відчувають не тільки бюджетники, але співробітники так званої "поліції".
"Мій знайомий скаржився, що знову просять потерпіти і почекати", - сказав Микола.
За його словами, інформація про визнання РФ "паспортів" зробила свою справу.
"Багато хто готовий чекати і ніхто не буде обурюватися і щось вимагати, адже вони сліпо вірять, що ось-ось їх забере Росія", - уточнив Микола.
Джерела повідомляють, що немає затримок з виплатою зарплат на тих підприємствах, які перереєструвалися на підконтрольній Україні території, і продовжують отримувати зарплати в гривнях в окупованому місті.
У січні-травні 2026 року виторг від продажу алкогольних напоїв в Україні сягнув 72,7 млрд грн, що на 8,6 млрд грн, або на 13,49%, більше, ніж за аналогічний період минулого року.Про це повідомляє голову податкового комітету Ради Данило Гетманцев, перед...
Матеріал американського журналіста Крейга Сауерса про старовинний український напій контабас здобув перемогу на престижній премії James Beard Awards. Цей текст отримав нагороду в категорії The Journalism Awards, передають Патріоти України з посиланням ...