"Обиватель, залазячи у власну кишеню, постійно відчуває там ослизлу лапу держави. І йому вже абсолютно наплювати на велич, але не на цю лапу", - Невзоров

"Наркоз Кримнаша" у росіян уже давно минув...

Олександр Невзоров. Фото: Фейсбук.

У Росії зайшли у глухий кут і ліберальна, і "мракобісно-державна" моделі управління країною. Таку думку висловив в ефірі радіостанції "Эхо Москвы" російський журналіст і публіцист Олександр Невзоров, передають Патріоти України.

"Почалася якась фінальна крапка, тому що обидві моделі життя й управління країною і державою, їх утрачено, вони вже в повних тупиках. Ліберальна модель – вона з гуркотом розвалилася. Ліберальний шлях, будьмо відвертими, із шумом і ганьбою було поховано. І загалом він помер досить болісно... У нього був один гігантський недолік: він був шляхом у нормальність й у звичайну розсудливість", – розповів він.

На думку публіциста, ліберальний шлях у Росії відновити вже не можна, а "мракобісно-державний тип правління" розвалюється зараз. "Він уже на такій примусовій вентиляції легенів. І в нього теж немає жодних надій і перспектив", – підкреслив Невзоров.

Він додав, що жодного третього шляху в Росії немає. "Ці два [шляхи] випробували й визнали, загалом, сама історія і час, їх апробовано як абсолютно непридатні. І плюс режим зараз чомусь сильно б'є себе об стіну: підвищують, окрім усіх інших пекельних і хамських поборів, ще й ЖКГ. Але, в принципі, можна зрозуміти, бо якщо вже викопано могилу, то яка різниця, на сантиметр глибше, на сантиметр менше. Можна трошки і поглибити цю могилу. Це не принципово", – розповів публіцист.

Невзоров додав, що "наркоз Кримнаша" у росіян уже давно минув. "Обиватель, залазячи у свою власну кишеню, постійно відчуває там ослизлу лапу держави, яка вже почала щипатися, дряпатися і звідти вже взагалі ніколи не виймається. От хоч коли він суне руку у свою рідну кишеню – скрізь ця чортова лапа держави, і вона там уже прописана. І цьому обивателю абсолютно наплювати на велич, на скрепи, на Третій Рим, йому навіть на нахабство попів насправді наплювати. Але не наплювати на цю лапу у своїй кишені. Вона його, я підозрюю, серйозно дратує", – підсумував він.

У небі над Гаваями з'явилась моторошна синя спіраль. Науковці з'ясувували природу явища. Версія про НЛО виявилась не такою вже безглуздою

четвер, 2 лютий 2023, 13:05

Скоріш за все мало місце активність космічного апарату, до кінця не зрозуміло якого. Однак є припущення. Вчені з’ясували, що моторошна спіраль, яку раніше в січні зафіксував гігантський телескоп у небі над Гаваями, була спричинена не інопланетянами, а ...

"Хто в окопах з ваших батьків? Ви самі чому тут?!": Викладачка київського вишу "відправила" студентів на фронт через мову (відео)

четвер, 2 лютий 2023, 13:00

У Державному торговельно-економічному університеті спалахнув мовний скандал. Викладачка "відправила" студентів та їхніх батьків через мову на фронт. Так, у мережі оприлюднили відео, на якому викладачка київського вишу починає пару російською. Натомість...