"Обиватель, залазячи у власну кишеню, постійно відчуває там ослизлу лапу держави. І йому вже абсолютно наплювати на велич, але не на цю лапу", - Невзоров

"Наркоз Кримнаша" у росіян уже давно минув...

Олександр Невзоров. Фото: Фейсбук.

У Росії зайшли у глухий кут і ліберальна, і "мракобісно-державна" моделі управління країною. Таку думку висловив в ефірі радіостанції "Эхо Москвы" російський журналіст і публіцист Олександр Невзоров, передають Патріоти України.

"Почалася якась фінальна крапка, тому що обидві моделі життя й управління країною і державою, їх утрачено, вони вже в повних тупиках. Ліберальна модель – вона з гуркотом розвалилася. Ліберальний шлях, будьмо відвертими, із шумом і ганьбою було поховано. І загалом він помер досить болісно... У нього був один гігантський недолік: він був шляхом у нормальність й у звичайну розсудливість", – розповів він.

На думку публіциста, ліберальний шлях у Росії відновити вже не можна, а "мракобісно-державний тип правління" розвалюється зараз. "Він уже на такій примусовій вентиляції легенів. І в нього теж немає жодних надій і перспектив", – підкреслив Невзоров.

Він додав, що жодного третього шляху в Росії немає. "Ці два [шляхи] випробували й визнали, загалом, сама історія і час, їх апробовано як абсолютно непридатні. І плюс режим зараз чомусь сильно б'є себе об стіну: підвищують, окрім усіх інших пекельних і хамських поборів, ще й ЖКГ. Але, в принципі, можна зрозуміти, бо якщо вже викопано могилу, то яка різниця, на сантиметр глибше, на сантиметр менше. Можна трошки і поглибити цю могилу. Це не принципово", – розповів публіцист.

Невзоров додав, що "наркоз Кримнаша" у росіян уже давно минув. "Обиватель, залазячи у свою власну кишеню, постійно відчуває там ослизлу лапу держави, яка вже почала щипатися, дряпатися і звідти вже взагалі ніколи не виймається. От хоч коли він суне руку у свою рідну кишеню – скрізь ця чортова лапа держави, і вона там уже прописана. І цьому обивателю абсолютно наплювати на велич, на скрепи, на Третій Рим, йому навіть на нахабство попів насправді наплювати. Але не наплювати на цю лапу у своїй кишені. Вона його, я підозрюю, серйозно дратує", – підсумував він.

ОАСК стане ще більш "слухняним" Банковій? Брату скандального судді Вовка повідомили нову підозру

понеділок, 20 вересень 2021, 20:22

Брату голови Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) Павла Вовка Юрію Зонтову повідомили нову підозру. Про це повідомляє Центр протидії корупції, зазначають Патріоти України. . Юрій Зонтов вже підозрюється в підбурюванні до надання неправомі...

"Пошли воевать за Украину": Юна блогерка зі Львівщини обурила мережу, опублікувавши відео із собаками

понеділок, 20 вересень 2021, 20:14

Тіктокерка, учениця 9 класу з м. Новояворівськ Львівської області опублікувала в соціальних мережах відео, як вулицею гуляють собаки. Його вона підписала: "Пошли воевать за Украину", передають Патріоти України. "Поки в країні триває війна, гинуть молод...