"Очень обидно, честно говоря. Меня это сильно пугает. Я часто езжу в Украину, и раз уже до таких степеней дошло это все...", - російський комік образився на Нацраду за заборону "Дождя"

Олександр Демидов наголосив, що телеканал "Дождь" є опозиційним каналом, де весь час озвучуються думки на підтримку України.

Олександр Демидов. Фото:ActionList.ru

Учасник "Квартета И", актор Олександр Демидов заявив, що його сильно лякає рішення про заборону російського телеканалу "Дождь" в Україні. Про це він розповів в коментарі Новой газете, інформують Патріоти України.

Згідно з рішенням Національної ради з телерадіомовлення України, показані "Дождьом" фільми "Квартету И" стали однією з причин цієї заборони. У них Нацрада побачила популяризацію правоохоронних органів країни-агресора.

Демидов припустив, що українська влада визнала "популяризацією" сцену з фільму "Про що ще говорять чоловіки", в якій двоє російських міліціонерів запропонували "вирішити проблему" за хабар. Він також нагадав, що сцени з людьми в російській військовій формі були і в другій частині "Дня виборів", хоча цей фільм транслювався в Україні.

"Очень обидно, честно говоря. Меня это сильно пугает. Я часто езжу на Украину, и раз уже до таких степеней дошло это все... Существует же здравый смысл, которого в этом заявлении нет. Телеканал "Дождь" является, безусловно, оппозиционным каналом.

И если они вынуждены показывать карту, где Крым является Россией, это не означает, что Украина должна отказываться от показа. Там все время озвучиваются мнения, которые скорее "за" Украину", - підкреслив Демидов.

"Меня лично кто-то из украинского Нацсовета не любит", - припустив жартома Демидов.

Хіти тижня. Вчені виявили несподівані факти про булочки з маком

середа, 20 березень 2019, 1:00

У булочках з маком виявили підвищену дозу наркотичних речовин. У Франції почалися перевірки після повідомлень про підвищені дози наркоречовин в булочках і іншій випічці з маком. На сьогоднішній день ці хлібобулочні вироби зняті з продажу, також експерт...

Провели перевірку: У Авакова зробили заяву щодо генерала, підозрюваного у вбивствах на Майдані

середа, 20 березень 2019, 0:32

В жовтні 2015 Управління запобігання корупції та проведення люстрації МВС провело перевірку Гриняка, але підстав для звільнення з посади не знайшло. У Міністерстві внутрішніх справ не побачили причин для люстрації генерал-майора Нацгвардії Володимира Г...