"Очень обидно, честно говоря. Меня это сильно пугает. Я часто езжу в Украину, и раз уже до таких степеней дошло это все...", - російський комік образився на Нацраду за заборону "Дождя"

Олександр Демидов наголосив, що телеканал "Дождь" є опозиційним каналом, де весь час озвучуються думки на підтримку України.

Олександр Демидов. Фото:ActionList.ru

Учасник "Квартета И", актор Олександр Демидов заявив, що його сильно лякає рішення про заборону російського телеканалу "Дождь" в Україні. Про це він розповів в коментарі Новой газете, інформують Патріоти України.

Згідно з рішенням Національної ради з телерадіомовлення України, показані "Дождьом" фільми "Квартету И" стали однією з причин цієї заборони. У них Нацрада побачила популяризацію правоохоронних органів країни-агресора.

Демидов припустив, що українська влада визнала "популяризацією" сцену з фільму "Про що ще говорять чоловіки", в якій двоє російських міліціонерів запропонували "вирішити проблему" за хабар. Він також нагадав, що сцени з людьми в російській військовій формі були і в другій частині "Дня виборів", хоча цей фільм транслювався в Україні.

"Очень обидно, честно говоря. Меня это сильно пугает. Я часто езжу на Украину, и раз уже до таких степеней дошло это все... Существует же здравый смысл, которого в этом заявлении нет. Телеканал "Дождь" является, безусловно, оппозиционным каналом.

И если они вынуждены показывать карту, где Крым является Россией, это не означает, что Украина должна отказываться от показа. Там все время озвучиваются мнения, которые скорее "за" Украину", - підкреслив Демидов.

"Меня лично кто-то из украинского Нацсовета не любит", - припустив жартома Демидов.

Хіти тижня. Пес екс-президента США Джорджа Буша-старшого на траурній церемонії зворушливо попрощався зі своїм господарем (фотофакти)

середа, 12 грудень 2018, 4:00

Саллі жив з Бушем-старшим з червня цього року. Разом із екс-президентом США вони ходили, зустрічали гостей, ганяли м'яч. Пес екс-президента США Джорджа Буша-старшого Саллі зворушливо попрощався зі своїм господарем під час церемонії прощання з колишнім ...

Хіти тижня. Як у детективі Агати Крісті: У Києві отруїли талієм цілу родину

середа, 12 грудень 2018, 3:00

Для летального результату достатньо 1 грама талію. У Максима Білоконя в організмі виявили 80 грамів. Київську родину отруїли талієм - високотоксичною речовиною. Першим від неї помер 21-річний киянин Максим Білоконь. Спочатку у нього проявилися симптоми...