"Очень обидно, честно говоря. Меня это сильно пугает. Я часто езжу в Украину, и раз уже до таких степеней дошло это все...", - російський комік образився на Нацраду за заборону "Дождя"

Олександр Демидов наголосив, що телеканал "Дождь" є опозиційним каналом, де весь час озвучуються думки на підтримку України.

Олександр Демидов. Фото:ActionList.ru

Учасник "Квартета И", актор Олександр Демидов заявив, що його сильно лякає рішення про заборону російського телеканалу "Дождь" в Україні. Про це він розповів в коментарі Новой газете, інформують Патріоти України.

Згідно з рішенням Національної ради з телерадіомовлення України, показані "Дождьом" фільми "Квартету И" стали однією з причин цієї заборони. У них Нацрада побачила популяризацію правоохоронних органів країни-агресора.

Демидов припустив, що українська влада визнала "популяризацією" сцену з фільму "Про що ще говорять чоловіки", в якій двоє російських міліціонерів запропонували "вирішити проблему" за хабар. Він також нагадав, що сцени з людьми в російській військовій формі були і в другій частині "Дня виборів", хоча цей фільм транслювався в Україні.

"Очень обидно, честно говоря. Меня это сильно пугает. Я часто езжу на Украину, и раз уже до таких степеней дошло это все... Существует же здравый смысл, которого в этом заявлении нет. Телеканал "Дождь" является, безусловно, оппозиционным каналом.

И если они вынуждены показывать карту, где Крым является Россией, это не означает, что Украина должна отказываться от показа. Там все время озвучиваются мнения, которые скорее "за" Украину", - підкреслив Демидов.

"Меня лично кто-то из украинского Нацсовета не любит", - припустив жартома Демидов.

Хіти тижня. Про що не люблять згадувати у Москві: Азовське море було внутрішньо українське

вівторок, 25 вересень 2018, 0:10

"Братній народ" старанно впродовж півтора сторіччя, з перервами, намагався знищити українську мову та асимілювати українців у "російському морі". Така логіка імперії. І царської , і радянської, і їх злобного уламку – путінської. Патріоти України пропон...

Хіти тижня. Вчені з'ясували, що станеться з організмом, якщо пити каву кожен день

понеділок, 24 вересень 2018, 23:55

"Герой знаменитого сериала "Твин Пикс" - агент ФБР Дейл Купер - не обходился ни дня без крепкого черного кофе. Возможно, он знал, что у тех, кто регулярно пьет кофе, намного больше шансов прожить еще 10 лет, чем у тех, кто не употребляет этот напиток в...