"Очень обидно, честно говоря. Меня это сильно пугает. Я часто езжу в Украину, и раз уже до таких степеней дошло это все...", - російський комік образився на Нацраду за заборону "Дождя"

Олександр Демидов наголосив, що телеканал "Дождь" є опозиційним каналом, де весь час озвучуються думки на підтримку України.

Олександр Демидов. Фото:ActionList.ru

Учасник "Квартета И", актор Олександр Демидов заявив, що його сильно лякає рішення про заборону російського телеканалу "Дождь" в Україні. Про це він розповів в коментарі Новой газете, інформують Патріоти України.

Згідно з рішенням Національної ради з телерадіомовлення України, показані "Дождьом" фільми "Квартету И" стали однією з причин цієї заборони. У них Нацрада побачила популяризацію правоохоронних органів країни-агресора.

Демидов припустив, що українська влада визнала "популяризацією" сцену з фільму "Про що ще говорять чоловіки", в якій двоє російських міліціонерів запропонували "вирішити проблему" за хабар. Він також нагадав, що сцени з людьми в російській військовій формі були і в другій частині "Дня виборів", хоча цей фільм транслювався в Україні.

"Очень обидно, честно говоря. Меня это сильно пугает. Я часто езжу на Украину, и раз уже до таких степеней дошло это все... Существует же здравый смысл, которого в этом заявлении нет. Телеканал "Дождь" является, безусловно, оппозиционным каналом.

И если они вынуждены показывать карту, где Крым является Россией, это не означает, что Украина должна отказываться от показа. Там все время озвучиваются мнения, которые скорее "за" Украину", - підкреслив Демидов.

"Меня лично кто-то из украинского Нацсовета не любит", - припустив жартома Демидов.

Не х...й шастать: У Польщі винесли вирок російському пілоту за порушення повітряного простору

субота, 21 липень 2018, 19:44

Росіянин прилетів до Польщі з Чехії, а повітряний простір порушив поблизу Ченстохова. Суд у Польщі засудив російського пілота, обвинуваченого в порушенні повітряного простору країни під час візиту Папи Римського, до умовного позбавлення волі. Про це по...

Хіти тижня. "Бездарные, чудовищные по последствиям военные операции, за провал которых никто не понес ответственности", - Анти-Колорадос

субота, 21 липень 2018, 18:00

В совковій літературі ці "неприємні події" старанно "забули" і якщо згадки все ж зустрічалися, то там неодмінно вказувалося, що формування корпусів не було закінчено, а озброєння і техніка ще не встигли підійти. "С конца июля и по сентябрь, совковая ар...