Одеська трагедія: Діти з горезвісного табору "Вікторія" дали покази проти дорослих

За словами маленьких свідків, в кімнатах були побутові проблеми зі струмом за кілька днів до трагедії, але персонал табору не звертав уваги на скарги.

Діти дали покази про пожежу у "Вікторії". Фото: Думская.

У вівторок, 26 червня, які постраждали під час пожежі в таборі «Вікторія» діти дали перші свідчення, повідомляють Патріоти України.

Щоб не травмувати дітей, Київський райсуд Одеси почав допит в форматі відеоконференції, але через проблеми зі зв'язком його продовжили в залі засідання. Першою допитали 12-річну Олю Задоріну. Через отриману в день пожежі травму хребта вона кілька днів провела в реанімації і тепер не може займатися танцями. За її словами, в кімнатах були побутові проблеми.

«Вода билася струмом, особливо в останній день. І всі знали, що так у всіх кімнатах», - повідомила Задоріна. Під час пожежі Олі разом з Аміною Ібрагім, Катею Ціпріановіч і керівником ансамблю «Адель» Тетяною Єгоровою довелося зістрибнути з другого поверху. Але ніхто з вожатих їм не допоміг.

"Ми спали. До нас забігла Тетяна Олегівна та сказала, що почалася пожежа. Ми вибігли в коридор. Там було багато диму. Вона сказала нам намочити рушники. Ми вийшли, і був дим кругом. Внизу стояв вожатий першого загону Овік. Тетяна Олегівна сказала: «Овік, ми будемо стрибати, лови нас». А він розвернувся і пішов», - розповіла Катя Ціпріановіч.

Під час засідання колишньому директору табору Петросу Саркисяну продовжили запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на два місяці - до 26 серпня.

Джерело: Думская

Хіти тижня. "Это просто праздник какой-то!": ​На кордоні Казахстану та Росії перекинувся спиртовоз, народ збігається звідусіль з відрами та бідонами (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 2:00

"Вогняної води" так багато, що свідки телефонують знайомим з навколишніх поселень, доки земля не поглинула життєдайну вологу. Процес йде весело, з селфі та матюками. В Костанайській області Казахстану на трасі Алма-Ата - Єкатеринбург (Росія) перекинувс...

Хіти тижня. На Майдані прив'язали до стовпа дилера, який продавав наркотики підліткам (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 0:35

Натовп людей оточив юнака, прив'язаного до стовпа скотчем в самому центрі Києва. А він сам в цей час намагається звільнитися, але всі його спроби виявляються марними. У Києві на Майдані незалежності був затриманий і прив'язаний скотчем до стовпа чолові...