Одеська трагедія: Діти з горезвісного табору "Вікторія" дали покази проти дорослих

За словами маленьких свідків, в кімнатах були побутові проблеми зі струмом за кілька днів до трагедії, але персонал табору не звертав уваги на скарги.

Діти дали покази про пожежу у "Вікторії". Фото: Думская.

У вівторок, 26 червня, які постраждали під час пожежі в таборі «Вікторія» діти дали перші свідчення, повідомляють Патріоти України.

Щоб не травмувати дітей, Київський райсуд Одеси почав допит в форматі відеоконференції, але через проблеми зі зв'язком його продовжили в залі засідання. Першою допитали 12-річну Олю Задоріну. Через отриману в день пожежі травму хребта вона кілька днів провела в реанімації і тепер не може займатися танцями. За її словами, в кімнатах були побутові проблеми.

«Вода билася струмом, особливо в останній день. І всі знали, що так у всіх кімнатах», - повідомила Задоріна. Під час пожежі Олі разом з Аміною Ібрагім, Катею Ціпріановіч і керівником ансамблю «Адель» Тетяною Єгоровою довелося зістрибнути з другого поверху. Але ніхто з вожатих їм не допоміг.

"Ми спали. До нас забігла Тетяна Олегівна та сказала, що почалася пожежа. Ми вибігли в коридор. Там було багато диму. Вона сказала нам намочити рушники. Ми вийшли, і був дим кругом. Внизу стояв вожатий першого загону Овік. Тетяна Олегівна сказала: «Овік, ми будемо стрибати, лови нас». А він розвернувся і пішов», - розповіла Катя Ціпріановіч.

Під час засідання колишньому директору табору Петросу Саркисяну продовжили запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на два місяці - до 26 серпня.

Джерело: Думская

Хіти тижня. "В мене більше немає сина": Мати вбивці Даші Лук'яненко відмовилася від нього (відео)

вівторок, 25 червень 2019, 21:30

Жінка запевняє, що нічого не знала про вбивство, хоча її односельці підозрюють, нібито це не так. Жінка заявила, що не захищатиме свою дитину."Він дійсно зізнався, це він зробив. Дуже багато речових доказів. Не могли на нього тиснути і підставити. Я бо...

Згвалтування 15-річної дівчини в Умані: Поліція склала фоторобот підозрюваного

вівторок, 25 червень 2019, 21:22

Всіх, хто володіє будь-якою інформацією про чоловіка на зображенні, просять зателефонувати на спецлінію «102». Його особливі прикмети: вік близько 30-35 років, худорлявої статури, зріст приблизно 170 см, волосся і борода світле, очі зелені. Був одягнен...