Одеська трагедія: Діти з горезвісного табору "Вікторія" дали покази проти дорослих

За словами маленьких свідків, в кімнатах були побутові проблеми зі струмом за кілька днів до трагедії, але персонал табору не звертав уваги на скарги.

Діти дали покази про пожежу у "Вікторії". Фото: Думская.

У вівторок, 26 червня, які постраждали під час пожежі в таборі «Вікторія» діти дали перші свідчення, повідомляють Патріоти України.

Щоб не травмувати дітей, Київський райсуд Одеси почав допит в форматі відеоконференції, але через проблеми зі зв'язком його продовжили в залі засідання. Першою допитали 12-річну Олю Задоріну. Через отриману в день пожежі травму хребта вона кілька днів провела в реанімації і тепер не може займатися танцями. За її словами, в кімнатах були побутові проблеми.

«Вода билася струмом, особливо в останній день. І всі знали, що так у всіх кімнатах», - повідомила Задоріна. Під час пожежі Олі разом з Аміною Ібрагім, Катею Ціпріановіч і керівником ансамблю «Адель» Тетяною Єгоровою довелося зістрибнути з другого поверху. Але ніхто з вожатих їм не допоміг.

"Ми спали. До нас забігла Тетяна Олегівна та сказала, що почалася пожежа. Ми вибігли в коридор. Там було багато диму. Вона сказала нам намочити рушники. Ми вийшли, і був дим кругом. Внизу стояв вожатий першого загону Овік. Тетяна Олегівна сказала: «Овік, ми будемо стрибати, лови нас». А він розвернувся і пішов», - розповіла Катя Ціпріановіч.

Під час засідання колишньому директору табору Петросу Саркисяну продовжили запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на два місяці - до 26 серпня.

Джерело: Думская

"ФСБшники - конченные уроды. Бесславные ублюдки. Сколько они уже взорвали или по-тихому отстрелили - сложно представить", - Кримський бандерівець (фото)

вівторок, 23 жовтень 2018, 8:59

"Самым красноречивым фактом организации теракта в Керчи оккупантами для меня является то, что после несостыковок в опубликованных видеонарезках с камер наблюдения и разгромной критики пропагандонам вчера была дана команда видео отовсюду удалить", - пиш...

Х...йло у ролі "крихітки Цахеса": Коли в Росії перестали сміятися над Путіним (відео)

вівторок, 23 жовтень 2018, 0:29

Ми з росіянами помінялися місцями, тому що до 2003 року в Україні не можна було сміятися над першими особами. Після появи на екранах росіян передачі з лялькою, що зображає президента Володимира Путіна в ролі "Крихітки Цахеса", в Росії заборонили сміяти...