Одеська трагедія: Діти з горезвісного табору "Вікторія" дали покази проти дорослих

За словами маленьких свідків, в кімнатах були побутові проблеми зі струмом за кілька днів до трагедії, але персонал табору не звертав уваги на скарги.

Діти дали покази про пожежу у "Вікторії". Фото: Думская.

У вівторок, 26 червня, які постраждали під час пожежі в таборі «Вікторія» діти дали перші свідчення, повідомляють Патріоти України.

Щоб не травмувати дітей, Київський райсуд Одеси почав допит в форматі відеоконференції, але через проблеми зі зв'язком його продовжили в залі засідання. Першою допитали 12-річну Олю Задоріну. Через отриману в день пожежі травму хребта вона кілька днів провела в реанімації і тепер не може займатися танцями. За її словами, в кімнатах були побутові проблеми.

«Вода билася струмом, особливо в останній день. І всі знали, що так у всіх кімнатах», - повідомила Задоріна. Під час пожежі Олі разом з Аміною Ібрагім, Катею Ціпріановіч і керівником ансамблю «Адель» Тетяною Єгоровою довелося зістрибнути з другого поверху. Але ніхто з вожатих їм не допоміг.

"Ми спали. До нас забігла Тетяна Олегівна та сказала, що почалася пожежа. Ми вибігли в коридор. Там було багато диму. Вона сказала нам намочити рушники. Ми вийшли, і був дим кругом. Внизу стояв вожатий першого загону Овік. Тетяна Олегівна сказала: «Овік, ми будемо стрибати, лови нас». А він розвернувся і пішов», - розповіла Катя Ціпріановіч.

Під час засідання колишньому директору табору Петросу Саркисяну продовжили запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на два місяці - до 26 серпня.

Джерело: Думская

Катастрофа Су-27 на Житомирщині: Літак надійшов на озброєння і почав виконувати завдання одночасно із загиблим пілотом, він добре знав цю машину

неділя, 16 грудень 2018, 13:56

Су-27 із бортовим номером 55 було випущено 1987 року, він є "одним із найновіших літальних апаратів цього типу на озброєнні Повітряних сил ЗС України". "15 грудня на Житомирщині в районі проведення польотів авіації спостерігались складні метеорологічні...

Американка "Міс Всесвіт 2018" "наїхала" на "Міс Білорусь"

неділя, 16 грудень 2018, 13:42

Уїдливий коментар призвів до великої критики конкурсантки від США в соцмережах. Учасниця конкурсу «Міс Всесвіт 2018» від США Сара-Роуз Саммерс потрапила в расистський скандал через те, що підсміювалася над іншими учасницями над тим, як вони говорять ан...