"Одеська трагедія: кривавий слід "русской весны", - вийшов фільм про події 2 травня 2014 року (відео)

Автором фільму, який зроблений на TTB Studio, вказана Єлизавета Татаринова, одна з учасників "Групи 2 травня".

Трагедія у Одесі 2 травня. Скрін відео

Документальний фільм, заснований на подіях, які відбулися в Одесі 2 травня 2014 року, знятий за матеріалами незалежного розслідування. Про це повідомляють Патріоти України.

На телеканалі You Tube викладений документальний фільм, що розповідає про трагічні події в Одесі навесні 2014 року. "Група 2 травня", до якої входять журналісти та експерти, постаралася об'єктивно підійти до висвітлення протистояння між патріотами України і проросійськими силами.

Автором фільму, який зроблений на TTB Studio, вказана Єлизавета Татаринова, одна з учасників "Групи 2 травня". Нова документальна кінострічка переведена на кілька іноземних мов: англійська, німецька, італійська, іспанська, грецька та французька. Таким чином, з хронологією подій і незалежними поглядами експертів зможуть ознайомитися жителі багатьох країн світу.

Резонанс тижня. Міг виявитися "домушником": У Києві загадково загинув чоловік (відео)

неділя, 26 січень 2020, 15:00

Тіло лежало під балконами 25-поверхового будинку. Також зазначається, що загиблий був без верхнього одягу і взуття, а на руках надіті рукавички. За даними поліції, трагедія сталася пізно вночі, так як ще тоді охоронець автостоянки почув голосний звук п...

Наша гордість: Українець встановив світовий рекорд з плавання серед юніорів

неділя, 26 січень 2020, 14:38

Владислав Бухов поліпшив юніорський рекорд, який раніше належав американцеві Майклу Ендрю. Український плавець Владислав Бухов встановив новий світовий рекорд серед юніорів на дистанції 50 метрів батерфляєм. На турнірі у Люксембурзі 17-річний українець...