"Одеська трагедія: кривавий слід "русской весны", - вийшов фільм про події 2 травня 2014 року (відео)

Автором фільму, який зроблений на TTB Studio, вказана Єлизавета Татаринова, одна з учасників "Групи 2 травня".

Трагедія у Одесі 2 травня. Скрін відео

Документальний фільм, заснований на подіях, які відбулися в Одесі 2 травня 2014 року, знятий за матеріалами незалежного розслідування. Про це повідомляють Патріоти України.

На телеканалі You Tube викладений документальний фільм, що розповідає про трагічні події в Одесі навесні 2014 року. "Група 2 травня", до якої входять журналісти та експерти, постаралася об'єктивно підійти до висвітлення протистояння між патріотами України і проросійськими силами.

Автором фільму, який зроблений на TTB Studio, вказана Єлизавета Татаринова, одна з учасників "Групи 2 травня". Нова документальна кінострічка переведена на кілька іноземних мов: англійська, німецька, італійська, іспанська, грецька та французька. Таким чином, з хронологією подій і незалежними поглядами експертів зможуть ознайомитися жителі багатьох країн світу.

Хіти тижня. Загадкова катастрофа, про яку мовчать окупанти, сколихнула Донецьк (відео)

п’ятниця, 23 серпень 2019, 11:00

В окупованому Донецьку, в річці Кальміус вже масово гине риба. В окупованому Донецьку пройшов серйозний викид невідомої отрути в річку. Дізналися про нього жителі міста не від місцевих ставлеників Кремля, які продовжують мовчати про надзвичайну подію. ...

Підбирається осінь: Синоптики пообіцяли українцям похолодання

п’ятниця, 23 серпень 2019, 8:41

В Україні в п'ятницю, 23 серпня, у західні і північні області прийде похолодання, на решті території збережеться спека. Як зазначає Укргідрометцентр, на заході місцями пройде короткочасний дощ з грозою; в інших регіонах без опадів. Вітер північний, пів...