Одним словом - Х*йло: Як Путін зганьбився на відкритті Керченського мосту

Глядачі росТБ зазначили, що глава держави не був пристебнутий ременем безпеки за кермом, як і двоє його пасажирів, серед яких був керівник будівництва Олександр Островський, за що, згідно з ПДР, передбачений штраф.
Путін забув пристебнутися. Фото: Знак.

Російський президент Володимир Путін проїхав сьогодні по Кримському мосту на "Камазі" з порушенням правил дорожнього руху. На це звернули увагу автомобілісти, передають Патріоти України із посиланням на znak.com.

Так, першими по новому мосту проїхали на спеціалізованій техніці його будівельники. Колону вантажівок очолив Путін на помаранчевому "Камазі". Процес "обкатки" шляхопроводу транслювали російські державні мас-медіа. Рух техніки можна було спостерігати з різних ракурсів. А одна з камер була встановлена в кабіні путінського "Камаза".

Глядачі зазначили, що глава держави не був пристебнутий ременем безпеки за кермом, як і двоє його пасажирів, серед яких був керівник будівництва Олександр Островський, за що, згідно з ПДР, передбачений штраф в розмірі 1 тис. рублів. Також у автомобілістів виникло питання про те, чи законно голова держави рулить самоскидом. "Е-е, а звідки у Путіна права на управління вантажівкою?" "Хто-небудь, оштрафуйте президента за їзду з не пристебнутим ременем безпеки", - пишуть користувачі в соціальних мережах. Зазначимо також, що "Камаз", на якому проїхався Путін, потрапляє в категорію транспорту, яким поки заборонений проїзд по новому мосту.

Причина поки що невідома: У Росії помер учасник гурту "Машина времени"

неділя, 16 червень 2019, 14:39

Сергій Остроумов був сесійним учасником "Машины Времени" і постійним барабанщиком в сайд-проект гурту "Оркестр креольського танго". Стало відомо про смерть сесійного барабанщика групи "Машина Времени" Сергія Остроумова. Про це повідомив лідер музичного...

Хіти тижня. Таємниці скреп: РосЗМІ розкопали несподівані факти про захоплення Ху*ла екзорцизмом

неділя, 16 червень 2019, 14:00

Володимир Путін досить часто зустрічається з екзорцистом Ілієм. Володимир Путін час від часу зустрічається з відомим старцем Ілієм (Ноздріним). Як пише російське видання "Проект", у свій час цей священик здійснював обряди екзорцизму - виганяв з людей б...