
Обладнання, яке забезпечувало селекторний зв'язок так званого "уряду" Криму з регіонами, згоріло у вівторок після запуску другої нитки першої черги енергомоста з Кубані, тому чергове засідання штабу з ліквідації надзвичайної ситуації провели без відеовключення з міст і районів півострова. Про це повідомив самопроголошений "глава" Криму Сергій Аксьонов, передають Патріоти України з посиланням на Крым.Реалии.
"Не витримав відразу трансформатор зв'язку з регіонами у нас "від радості", як тільки дали електроенергію. Працював в режимі НС, у режимі дефіциту електроенергії як годинник, а сьогодні, як тільки подали (електроенергію по другій нитці. - ред.) - все, кажуть, не буде зв'язку з регіонами", - заявив Аксьонов.
Як очікується, апаратуру мають полагодити в середу. У вівторок, 15 грудня, Путін з Кремля оголосив про введення другої нитки першої черги енергомоста з території Краснодарського краю в Крим, яка повинна дати півострову додатково 200 мегават електроенергії.
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...