Окупанти "дохазяйнувалися": У Макіївці масові отруєння водою, у лікарні більше 100 дітей

Вода викликає також алергію і подразнення на шкірі - люди не ризикують навіть митися нею.

Окупована Макіївка страждає від проблем із водою. Ілюстрація: соцмережі.

Через масове отруєння водою під тимчасово окупованій Макіївці в лікарні потрапили десятки дітей. Про це повідомляють місцеві жителі в соціальних мережах, передають Патріоти України.

«Вже більше ста дітей надійшли в інфекціонку», - обурюються макіївчани.
За їхніми даними, у дітей, які вживали водопровідну воду, підвищується температура, починається діарея, з'являються інші ознаки серйозного отруєння. Також є відомості про те, що вода викликає алергію і подразнення на шкірі - люди не ризикують навіть митися водою з-під крана, також її не використовують для приготування їжі.
«У мами другий день висипи на тілі. Після таблеток протиалергічних проходить. З'являється після вечірнього душа. Сьогодні вода взагалі зелена», - пишуть коментатори.
За словами коментаторів, вода не дезінфікується належним чином - на фільтрувальній станції немає хлору. Згідно з опитуваннями в соціальних мережах, донеччани і макіївчани відчувають неприємний запах від водопровідної води.
«У народі ходять розмови, що вода отруєна і навіть митися нею не можна... Від себе скажу, що щось, чим вона смердить навіть важко описати словами. Це запах якоїсь жорсткої хімії», - пишуть користувачі.
«Зелена так, але запах ... мені він нагадує, ось якщо знаєте, як смердить від наркоманів, які щось там весь час варять у себе вдома. ось щось таке», - повідомляють учасники обговорення.
Проблеми поки спостерігаються не у всіх районах окупованих міст. При цьому вже з'явилися повідомлення про погіршення ситуації і в Горлівці.

З архіву ПУ. "Народ, допоможіть": Задача для 3-го класу "зламала мозок" українським користувачам мережі (фото)

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:30

У мережі опублікували задачу для третього класу, яка збила з пантелику користувачів мережі. Умови задачі опублікувала в Facebook Марина Тарамикіна. "Народ, допоможіть мені вирішити задачу для 3-го класу. Моє рішення і рішення вчительки різняться", - на...

Російського контингенту не вистачить для вторгнення в Україну, але ймовірна ескалація на Сході України

п’ятниця, 28 січень 2022, 22:25

100-тисячний контингент – це не сили для вторгнення. Цієї кількості Росії недостатньо для активної фази військового протистояння з Україною. Контингент вторгнення має втричі перевищувати чисельність, яка перебуває в стані активної оборони. Плюс немає розг