Окупанти поспішають призначити винних: З чотирьох затриманих за ліквідацію Захарченка вибили зізнання

"Правоохоронцям" "ДНР" поставлено завдання після похорону Захарченка, який відбудеться завтра, 2 вересня, оголосити громадськості про успішне завершення розслідування справи.

Окупанти занадто поспішають назвати "вбивць" Захарченка? Фото: соцмережі.

У причетності до ліквідації Олександра Захарченко донецькі бойовики звинувачують 14 чоловік. Четверо з них вже зізналися у співпраці з Україною, повідомив в Facebook представник омбудсмена України в Донецькій і Луганській областях Павло Лисянський, передають Патріоти України.

"Зараз вони стверджують про дві диверсійно-розвідувальні групи. І вже заявили про український слід. Зараз у них проходять по даній ДРГ 14 осіб", - написав Лисянський.
"За інформацією джерела, четверо вже зізналися у співпраці з Україною, але це фейк. Показання вибивали. Поставлено завдання після похорону Захарченко, які відбудуться завтра, 2 вересня, оголосити громадськості про успішне завершення розслідування справи", - додав Лисянський.
За його словами, адвокатів і родичів затриманих в СІЗО Донецька не допускають, зв'язок по місцях позбавлення волі "ДНР" глушиться. Раніше глава СБУ Василь Грицак повідомив, що після знищення Захарченка бойовики на окупованій території Донбасу ввели комендантську годину і проводять зачистки.

Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...