Окупанти в Криму винайшли "звірячий" замінник "бояришніка"

Основним інгредієнтом алкогольного "напою" був антисептичний розчин для зовнішнього застосування, придбаний у ветеринарному магазині.
"Бояришнік" став розкішшю для росіян? Ілюстрація: соцмережі.

У Криму троє місцевих жителів винайшли і збували алкоголь з антисептика для тварин. Про повідомляє "прес-служба" Севастопольського міського суду, передають Патріоти України.

"З урахуванням обставин злочину, і відсутність судимостей членів групи засудили до умовних термінів позбавлення волі: організатора - до трьох з половиною років, двох його спільників - до трьох років. Також на підсудних накладено штрафи на загальну суму 700 тисяч рублів (понад 280 тисяч гривень , - прим. ред.), до виплати яких судом збережений арешт, накладений на автотранспортні засоби. Вилучений під час обшуку алкоголь і засоби виробництва суд постановив знищити", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що основним інгредієнтом цього алкогольного напою був антисептичний розчин для зовнішнього застосування, придбаний у ветеринарному магазині. "Як встановила експертиза, вироблений в кустарних умовах алкоголь містив різні домішки, в тому числі метанол, сивушні масла і не був призначений для вживання в якості харчового продукту", - додають у прес-службі.

Ви будете здивовані: Дослідники назвали день тижня, у який найчастіше трапляються серйозні серцеві напади

вівторок, 6 червень 2023, 15:29

Дослідження показали, що серйозні серцеві напади частіше трапляються у понеділок, ніж будь-якого іншого дня. Аналіз медичної документації показує, що ймовірність серцевого нападу в перший день робочого тижня вища на 13%, передають Патріоти України. Дос...

Не став ховатися за спинами відомих та впливових батьків: У Києві попрощалися з 21-річним героєм Остапом Оністратом, котрий віддав життя за Україну (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:40

В Києві проводили в останню путь 21-річного Остапа - сина відомого банкіра та бізнесмена Андрія Оністрата (котрий й сам пішов воювати в ЗСУ) та відомої спортсменки Ганни Запорожанової. . Прощання відбулося в греко-католицькій церкві святого Василя Ве...