Олена Шоптенко розповіла про розлучення з Дмитром Дікусаром

Танцівниця не стала розкривати подробиці свого нинішнього особистого життя.

Олена Шоптенко та Дмитро Дікусар вже не разом. Фото: nagg.in.ua.

Дворазова чемпіонка світу з бальних танців, хореограф і переможниця українського проекту "Танці з зірками" Олена Шоптенко прокоментувала розлучення з танцюристом Дмитром Дікусаром і розповіла, що зараз вона щаслива. Про це вона заявила в передачі "Світське життя" з Катею Осадчою під час відкриття фотовиставки, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На питання Осадчої, що ж стало причиною розставання, Шоптенко зазначила, що не було якоїсь однієї причини. Вони з Дмитром разом сіли, поговорили і дійшли рішення, що краще їм буде розлучитися.

"У нас була своя історія. Вона закінчилася, на жаль", - каже хореограф.

Олена Шоптенко також зазначила, що зараз намагається по максимуму зайняти себе роботою.

На провокаційне запитання Каті Осадчої, що їй часто доводиться стикатися з екс-чоловіком по роботі, Олена Шоптенко сказала: "Ми - професіонали, тому якщо доводиться разом працювати, ми працюємо".

У той же час танцівниця не стала вдаватися в подробиці розлучення, а також нинішнього особистого життя.

"Скажу, що глобально у мене все добре. Я щаслива", - загадково підвела підсумок Шоптенко.

Відзначимо, що хореографи, яких називали однією з найкрасивіших пар України, довгий час не реєстрували свої відносини, а потім одружилися в червні 2013 року. Наприкінці 2015 року в інтерв'ю для глянцевого українського видання вони розповіли, що щасливі і найближчим часом планують дітей. Однак уже в середині квітня нинішнього року пара оголосила про розлучення.

Відомого батюшку-співуна з "1+1", котрий поносив героїв Небесної сотні, зсадили з потягу, котрий прямував за кордон

субота, 25 травень 2024, 7:15

Переможця проєкту «Голос країни-7» священника Московської церкви Олександра Клименка не випустили за кордон через відсутність його даних в системі «Оберіг». Сам батюшка у себе в Facebook переконує, що виконав всі необхідні процедури для оформленні дозв...

Виплати скасують: Чому переселенцям можуть відмовити у допомозі в Україні

субота, 25 травень 2024, 6:56

У виплатах допомоги внутрішньо-переміщеним особам (ВПО) можуть відмовити у разі, якщо громаду виключено зі списку бойових дій або тимчасово окупованих територій, або якщо переселенці відсутні за місцем обліку або виїхали за кордон на постійне проживанн...